Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Haydi mersinnnn

kubilay kavi ile ben çok görüştüm bi destek ver dedim adamlar yanaşmadı sende bir çıtlat ama pek böyle işlere gönülleri zaten bu iş gönüllü olunca olur yani keyif için biz bunu yapıyoruz

valla isterlerse yapmasınlar görkem 5 tane araba aldık dahasıda geliyoo arabaları geri çekeriz ozaman görürler almayız arabalarını başka yerden alırız ama referanslarım kuvvetli bakalım görüşecem görkem hadi bi ön ayak olalım ve büyük bi buluşma yapalım diyorum ve mersin forum da sanatçılar meydanında arabaları dizelim bide eger flamamız varsa seatclupword onuda patrondan isteyelim dikelim :)

onları biz yaptırırz herşeyi devletten bekleme:)

Feridun ağbi ile aram çok iyi ama gürkan abi falan bu ilşlere pek koşturmuyor

ne yapalım öle olsun tamam ben bu işe başlıyom cuma günü kavi ile görüşme saglayacam sonra forumla görüşecem

kubilay bugün kaviye gürkan beye verdim kart vizit seni aradım açmadın

görkem çalışıyordum yarın kaviye gidecem saten bugün sabah petrolde arkadan çarptı biri benim arabaya onun üstüne benim ön cama bi apt. dan bişey atmış cam ufak kırılma var yarın servise sokacam arabayı hemde orda görüşürüm tamam sanırım numarayı gördüm ama arıyamadım kart vizitleri alırım ben

Geri
Üst Alt