Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Haydi mersinnnn

Konu, 'Sohbet' kısmında gizemlikarizma tarafından paylaşıldı.

1. gizemlikarizma

gizemlikarizma SCW Üyesi

28
    0
    1
    arkadaşlar mersinde o kadar çok seat kullanıcısı varki yok mu mersin toplanalım haydiii :)

2. massa33

massa33 SCW Üyesi

21
    4
    3
    Selam görüşmek tanışmak isterdim aslen mersinliyim ama işim gereği başka şehirdeyim maalesef mersin seatseverler hadi buraya..

3. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    en yakın zamanda toplanmanız dileğiyle :D

4. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    Adana mersin yarım saat bende katılabilirim benim bi ayağımda mersinde sayılır saat ve gün uyarsa tabi. Ama güzel bi organizasyon düzenleyecek biri lazım buluşmuş olmak için buluşulmasın:)
    Yanlış hatırlamıyorsam buluşma organizasyonlarını mod lar ayarlıyordu

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    burak sen mersinli sayılırsın kardeşim:) yenge mersinli sende mersinli oluyorsun bu durumda hahahha:)

önce bir mersinden kimler varmış görelim yapalım bir organizasyon kesin tarihi ve yeri belirleriz...

6. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    akdeniz sorumlusu felan yokmu görkem ayarlasın bi organizasyon..

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    ayarlıyoruz panpa bi görelim kaç kişi var sen yokluğumuzu aratma oralarda

8. gizemlikarizma

gizemlikarizma SCW Üyesi

28
    0
    1
    bende herkesle tanışmak isterim mod lar ayarlıyorsa saygımız sonsuz izin almadan açtık kusurumuza bakmayın neyse arkdaşlar mersinde gerçekten çok seat severler var eger organizasyon için devreye girilecekse mersin seat kavi otomotiv aracımı aldıgım yeri devreye sokabilirim artık mersin forumda sanatçılar meydanında arabaları dizeriz sonra akşamda eglenmeye tabi büyüklerimizin izinleriyle benim eski işim organizasyon neyse herkese saygılarımla...

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    ayarlayalım kubilay ben sana kartvizit vereyim onları dağıtırsan tadıgın gördüğün seatçıya daha güzel olur

10. gizemlikarizma

gizemlikarizma SCW Üyesi

28
    0
    1
    ok. patrona da yazdım dün akşam güzel bişey yapalım ozaman önce tabiki toplanalım ne kadar kişiyiz bakalım..

Sayfayı Paylaş