Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Haydi biraz gaz ve azıcık para lazım.

soner hocam bence leon için iyi bir müşteri bulmuşsun 23 e ver gitsin ve sonra yaslan koltuguna al laptop ı kucağında nette biraz dolan 23bin tl bankada beklesin acele etme ve bu adanada top sport a baktır gerekirse bende yardımcı olayım sana 27 den teklifi aç pazarlıkğı yap çatır çatır sonra kafana yatarsa ver parayı al arabayı tertemiz görünüyor ama benim herzaman gönlüm dizelde tdı sportlara bak yada zaten aracın mk1 bence 2006 2007 model falan yeni kasa 1.9 yada 2.0 TDI bak iyice düşün yeni kasa 1.9 yada 2.0 TDI parası vereceksin ve TDI bir tek yazılım ile sana top sport keyfi verir hemde daha az yakıtla verir para cepte kalır gazlamaya devam edersin yeri gelir 4lt ortalamalarla şehir dışında yol yaparsın yeri gelir gazlarsın.

soner hocam bence leon için iyi bir müşteri bulmuşsun 23 e ver gitsin ve sonra yaslan koltuguna al laptop ı kucağında nette biraz dolan 23bin tl bankada beklesin acele etme ve bu adanada top sport a baktır gerekirse bende yardımcı olayım sana 27 den teklifi aç pazarlıkğı yap çatır çatır sonra kafana yatarsa ver parayı al arabayı tertemiz görünüyor ama benim herzaman gönlüm dizelde tdı sportlara bak yada zaten aracın mk1 bence 2006 2007 model falan yeni kasa 1.9 yada 2.0 TDI bak iyice düşün yeni kasa 1.9 yada 2.0 TDI parası vereceksin ve TDI bir tek yazılım ile sana top sport keyfi verir hemde daha az yakıtla verir para cepte kalır gazlamaya devam edersin yeri gelir 4lt ortalamalarla şehir dışında yol yaparsın yeri gelir gazlarsın.
+ 1

varol abim hemen çekilirim aradan, sen yeterki de:) adanadakileri inceliyoruz. kısmetse burdan alacağız civcivi. karar artık burası.

hiç aradan çekilme öyle şey mi olur bak hem dizel hem 150 beygir hemde 27.500 pazarlık yapmıyormuş ama sen dene....beğendiysen kaçırma yok bezinli diyorsan o başka..

bende Görkeme katılıyorum. Aynı araca motor farkı ile binmek çok doğru bir hareket değil. bir üst kasadan 1,9 yada 2lt dizel daha mantıklı olur. Bende motor farkı için aynı kasada 1,6dan 1,4tsi a geçtim, şimdi keşke satmasaydım diyorum.

konu ekonomi ise 5lt kriteri sende destekle tüketimde. ama yok konu performans ise ben hiç yorum yapmayayım :)

Sahıbınden fıyatlarına pazarlık olmıcakmıs gıbı bakmayın 30 lıraysa onun mutlak pazarlıgı olcaktır.Isın ucunda 2004 yada 2005 model araba yenı kasası cıkmıs hatta yenı kasasının makyajlısının makyajlısı cıkmıs.Fıyat olarak da dusmesı gerekır pazarlıkta.Ama sunu unutmamak lazım 1.6 leondan ınıp topsport a bınmek ne kadar aynı kasa olsada cok farklı bsy.Stock 1.9 tdı pd150 ekonomı adına guzel ama performans olarak da dagları tasları yıkmaz :) 1.8 t ıstenıldıgınde ekonomı ıstenıldıgınde performans demektır :)

görkem sağolasın kerdeşim, fikirler güzel ama yeni kasa inan gram dikkatimi çekmiyor. varsa yoksa bu kasa yani mk1. vakit anlamında sıkıntım var yani aracı verir vermez yerine araç almam lazım çünkü iş güç mesafe uzak beklemeye tahammül yok. haftasonu adanadayım inceleyeceğim aracı. bakalım kısmet artık.

hiç aradan çekilme öyle şey mi olur bak hem dizel hem 150 beygir hemde 27.500 pazarlık yapmıyormuş ama sen dene....beğendiysen kaçırma yok bezinli diyorsan o başka..

hocam benim kanım ısınmadı ilandaki araca, evet dizel daha mantıklı olur ama tek secenek var başka olsa kıyaslama şansımız olsa hadi diyeceğim.

abim vallahi işin aslı şu varsa yoksa mk1. dediğim gibi zaten aynı kasayı aldım 2001 satıp 2004 e geçtim. gözüm ekonomide falan değil işin gerçeği, yıllık maksimum 10 ila 11 bin ancak yapabiliyorum. dizel seçeneği mantıklı temiz arac olduktan sonra ancak olabilir.

gel seni bir tur attırıyım düşüncelerin yine değişecek :) bu iş hep böyle oluyor :)

Geri
Üst Alt