Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Haydi biraz gaz ve azıcık para lazım.

sende haklısın, lakin sırayla gidiyorum bakalım, 1,6 8v şimdi 1,6 16 v, sonrası uzayacak gibi bakalım. dizel hiç kullanmadım o yüzden hiçbir fikrim yok açıkçası.

Emin olun verdiği zevk çok farklı, yüklendiği zaman. 1.8T'nin performansını aratmaz. En az onun kadar iyi gider. Hele hele düşük devirde torkun verdiği yaslama hissi çok farklı :)

tek dezavantajı varsa sesi olabilir ama o da göreceli bence... ben çok seviyorum yüklü bir dizel homurtusunu:)

Şehirler arası bastığımda 10litrede dolaşıyo şehir içi 6.3 e kadar düşürdüm çokda kasmadım emin ol 1.6dan az yakar ben 2008 tdı leon satıp aldım ve pişman olmadım basarsan yakarsın basmazsan emin ol 1.6dan az yakarsın.... eğer imkanın varsa tavsiyem olur bende aldığımda 12lerdeydi yakıt değerleri değişmesi gereken ne varsa yeniledim araba hem kendine geldi hem yakışı inanılmaz düştü....

Şehirler arası bastığımda 10litrede dolaşıyo şehir içi 6.3 e kadar düşürdüm çokda kasmadım emin ol 1.6dan az yakar ben 2008 tdı leon satıp aldım ve pişman olmadım basarsan yakarsın basmazsan emin ol 1.6dan az yakarsın.... eğer imkanın varsa tavsiyem olur bende aldığımda 12lerdeydi yakıt değerleri değişmesi gereken ne varsa yeniledim araba hem kendine geldi hem yakışı inanılmaz düştü....

çok teşekkür ederim. aracı göreceğim hafta sonu bakalım kısmet olursa almaya nıyetim var.

23 e aracı hemen ver ve ilandaki aracı kaçırma derim ben

Açıkçası ben 1.8T Top Sport tercih etmezdim. Cupra R gibi bir seçenek varken.
Top Sport tercih edecek olursam, dizel olanını tercih ederdim. Yazılım egzoz filtre 200 - 210hp ve 430nm civarı tork. Sakin kullanımda 4-5 litre, performanslı kullanımda 7-8lt ortalama tüketim. Önü 1.8T gibi açık bir motor. İleride intercooler enjektör turbo debriyaj alıp 260hp 500nm'ye yakın değerleri görmek mümkün.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ort-1-9-tdi-6-vites-150-beygir-33922691/detay

ayberk ne yapıyorsun o arabanın peşindeyim zaten...gizli saklı iş yapayım diyordum şurda:D

ayberk ne yapıyorsun o arabanın peşindeyim zaten...gizli saklı iş yapayım diyordum şurda:D

Bende konuşmuştum sahibiyle. Pek pazarlığa yanaşmıyodu. Sağ ön ya da sol ön çamurluk değişmiş demişti hatırladığım kadarıyla.

Geri
Üst Alt