Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Haydan gelen huya gider..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Can konuyu baştan sona bir daha oku istersen sen böyle bir tartışmayı başlatan mesaja teşekkür etmişsin ve o msjın ardından tartışma alevlenmiş vay haramdı vay değildi diye bence burada yapılacak iş konuyu saptıranları uyarmak konuyu açan arkadaş yapılan saçmalığa karşılık cevap vermiş

Serhat buna kızıyorum işte..Adamlar orda can çekişiyor, acımı paylaşayım,insanlara hayatta neler olduğuna dair bir bilgi vereyim diyorum,"vay bence haram değil..ne haramı yav..haramdan mı o halde geldiler,bizde ölelim..vay deprem.." nerden bu konuyu açtım ya..!!! aç bi tane akp konusu,aç bi zam konusu,aç bi roll konusu..hata bende..

harın bey bu tarz konular bu sitede açıldığında nasıl oluyorsa hep konu amacı dışına sapıyor. anlayamadığım nokta site içinde de uye olan provakatörlermi var. bir kaç sefer denk geldim ve alakasız noktalarda konu sapmış.acımı paylaşayım,insanlara hayatta neler olduğuna dair bir bilgi vereyim diyorusun ama geçmiş olsun dilekleri yerine zart zurtlar oluyor dimi? valla haklısın bu konu uzuyor beni. geçende görkem sarıgulun domuz derisinden yapılan ceket caizmidir konusu nerelere gitti. adamın öğrenmek istediği cevap tek kelime idi evet veya hayır hayırsa şu sebebden dolayı hayırdı. konu allah allah 3 kere konu kilitlendi.

Can konuyu baştan sona bir daha oku istersen sen böyle bir tartışmayı başlatan mesaja teşekkür etmişsin ve o msjın ardından tartışma alevlenmiş vay haramdı vay değildi diye bence burada yapılacak iş konuyu saptıranları uyarmak konuyu açan arkadaş yapılan saçmalığa karşılık cevap vermiş

görkem senin konu gibi oldu buda dimi. senin öğrenmek istediğinden çok farklı noktalara gtmişti.

o mesajın son cumlesını okursan zaten neye tesekkur ettıgımı anlarsın gorkem.

Alkollu araba kullanmıs ve kaza yapmıs b arkadasın konusunu acmıssın ve bu konu ıcınde dını ıcerıkten yana hala mesajlar donduren kım varsa onlara soruyorum harun.
Bız yonetıcıler olarak hala su sıtede araba konusalım dın ve sıyaset gıbı konulara gırmeyelım dıye sureklı uyarıyoruz uyelerımızı her konu ıcerısınde bunu belırtıyoruz ama hala yorumlar gelıyor konular ıcerısınde.Helekı dın gıbı hassas konularda bunları cok konusmak ısteyenler varsa maıl,msn,telefon kullansın aynı sehırdeyse bulussunlar goruslerını bırbırlerıne bıldırsınler.Ve pesın pesın soyluyorum burası forum tartıscaz edıcez muhabbetlerı bos yere olmasın.Bız b seat sıtesıyız araba forumuyuz ve sınırları asmayalım.Bız yonetım olarak bellı kuralları yerıne getırıyoruz ama nedense kımsenın b yerıen taktıgı yok bunu anlamıs oluyorum.Alkollu araba kullanmayın bılınclı araba kullanın yada gecmıs olsun mesajları gelcegıne herkesın ıcındekı dın olgusu son gunlerde pek b ayyuka cıkmıs olsa gerek araba forumunda artık bu konuları daha cok konusur oldu herkes.
Seat forumuyuz farkında olun (Sahsına degıl harun bunları genel olarak yazdım)

konuda "1" kelime geçiyor dinle ilgili..haram dedim.."vay bence haram değil..ne haramı yav..haramdan mı o halde geldiler,bizde ölelim..vay deprem.." ne alakadır..ya geçmiş olsun de geç,ya bana ne de geç..orda yazıyor; alkol..gaza gelme..ben de eskiden yapardım,gördüklerimden sonra yapmıyorum,hepimiz akıllı olalım..ama yok.."haram" kelimesi geçti ya..çevir dur..ama dediğim gibi,hata bende..bundan sonra ciddi bişey paylaşır yada fikir alırken belli kişilere özel mesaj atarım,biter gider..böyle ciddi bir konu hakkında,böyle saçmalıklarla son uğraşmamdır..kim ne biliyorsa,onu yapsın..

konuda "1" kelime geçiyor dinle ilgili..haram dedim.."vay bence haram değil..ne haramı yav..haramdan mı o halde geldiler,bizde ölelim..vay deprem.." ne alakadır..ya geçmiş olsun de geç,ya bana ne de geç..orda yazıyor; alkol..gaza gelme..ben de eskiden yapardım,gördüklerimden sonra yapmıyorum,hepimiz akıllı olalım..ama yok.."haram" kelimesi geçti ya..çevir dur..ama dediğim gibi,hata bende..bundan sonra ciddi bişey paylaşır yada fikir alırken belli kişilere özel mesaj atarım,biter gider..böyle ciddi bir konu hakkında,böyle saçmalıklarla son uğraşmamdır..kim ne biliyorsa,onu yapsın..

farkındamısın dın konusan kım varsa ona dedım,buna negatıf yorum yapana da pozıtıf yorum yapana da soyluyorum harun.Senın actıgın konuya mı laf ettım ? Ne dedım gecmıs olsun mesajları olmalıydı dedım.

laf yetıstırmek ? uslubuna dıkkat et bence

uslubumde bir problem görmedim ben? konu ve ortalık hepten karışacak diye söledim bunu. ayrıca hepimiz burda aileyiz dostuz arkadaşız. bu lafın sorun yapılacak bir yanı yok bence hiçmi demezsin bu lafı hayatında?

o mesajın son cumlesını okursan zaten neye tesekkur ettıgımı anlarsın gorkem.

biliyorum neye teşekkür ettiğini ama o msjla başlıyor olay sen o msj ı gördün demek istiyorum yani sen tartışma çıkacagını tahmin etmedin mi yada sen diyorsun ya din konusu konuşulmayacak peki madem o teşekkür ettiğin mesajda yokmuydu teşekkür et butonu yerine sil butonunu kullanıp uyarını çekseydin bu sayede tartışmanın önüne geçerdin tartışma çıktıktan sonra vay efendim konumuz bu değil vay efendim konumuz şu değil yerine sil konu dışı mesajı bitti gitti ısrarla yazan varsa kökten sil kendini bitti gitti ne yani tartışma çıktıktan sonra genel ortaya konusuyorum lafları kime ne diyorsan açık açık söyle ki anlamayanlar var demek üzerine almayanlar var demek direkt adıyla yaz yada direkt özelden söyle mesajını sildim din konusuna çekme olayı de bitti gitti ( bu yönetimin işine karışmak falan değil eğer gereksiz yada alakasız konuyu tartışmaya götürecek bir msj varsa silinir biter gider neden yönetimin işine karışmak değil diyorum bu eskiden böyleydi burada da böyleydi diğer sitede de böyleydi )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt