Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Haydaaa(Motor)

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında uquR tarafından paylaşıldı.

1. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    Selamlar abilerim,
    Bıraz sıkıntı yarattı bu ara bizim araba aslında nedeni Tüp enjektörlerinden kaynaklanıyordu 3ü çalışıyor 1 iyi çalışmıyordu sürekli açık duruyor yani vites atarken gaz akısını 3ükeserken 1i kesmiyor sürekli gaz akıyordu buda ışıklarda falan durunca kalkıp giderken tür bitermiş gibi sallıyordu velhasıl arabaya 1 ay kadar böyle bindim ben Maddi sıkıntıdan dolayı birazda işten güçten elimiz deymedi ama dün bunun şidderi biraz daha arttı durdugun yerde motor titremeye başladı benzinden oluymu diye benzine attım titreme tam kesilmedi ama azaldı.. Bide egzost sürekli patlıyor pat pat pat ediyor rolantide gazı verinde patapaptapt ediyor 3bin devirde kendine geliyor öencelikle aklıma gelenleri diyim ben

1. yakıt sistemi kontrol edilmedi
    2. tüp enjektörleri
    3. bujiler
    4. Filtreler
    5 ?
    bunlar dısında basına böyle bi durum gelen abimiz varmı acaba görüşlerinizi bekliyorum Araba garajda yatıyor...

2. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    avans ayarına baktır uğur

Bunu beğendi. uquR bunu beğendi.
  3. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    geçmiş olsun uğur muhtemelen enjerktörlerden olsa gerek birde aracın bobinlerini kontrol ettir.

4. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    Teşekkürler abilerim cevaplar için abim buğün gitmiş sanayiye ateşleme bobininde sıkıntı varmış onu değiştirdik maşallah sesi falan cok değişti bide sallantı oluyor diyordumya artık oda yok Lpg ayarı yapacak adama kalsak tüp enjektörleri gidiyordu durduk yere 200 lira gidecekti ....
    Konu gereksiz görülürse yönetim tarafından silinebilir saygılar :)

5. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    neyi gereksiz bunun.neresini silelim:confused:

6. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    vatandaş nasıl altatılır bilsinler

7. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    Cezmi abi bi adamı tutacan ondan ayrılmayacan Adamlar Resmen arabaya takılan pc gibi olmus ustalar war marşa bas dedi biraz dinledi stop et abi dedi çoçuklar ateşlemeyi değiştirin dedi şakk direk çözüldü sorun... Aldığı parada helali hoş olsun :)

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  8. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    geçmiş olsun uğur.

9. Kenan

Kenan SCW Üyesi

11
    3
    3