Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

haydaa :S bendende bi nazar :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmiş olsun, yalnız çarptı denince, krokiye göre, geçiş üstünlüğü ihlali var, kusurlu olan siyah kutucuk :confused:

şöyle anlatayım.

yeşil ıık yandı ve ben dönüşe başlarken sağdakide aynı anda çıkışa geçiyor ve ben trafikde durduğum halde duran araca çok hızlı bi şekilde çarpıyor.

*ışıklarda geçiş üstünlüğü olmadığını sanıyorum zira yeşilde geçtim
*Elinde telefon
*Sınava yetişmem gerekiyo diyerek geçiştirmeye çalıştı
*3 çocuğu ykarı yokuşta geri kaydırarak 2 arabanın arasına sıkıştırıyodu!

Sadece genek olarak ve o kroki üstünden bakınca böyle görüyorum, genel bilgi amaçlı: birçok kazada yan unsurlar gıcığımıza gitse de, yanlış olsa da, karşı taraf acemi olsa da ; asıl olan yoldaki duruş ve krokidir, muallak durum olabilecekse, olay yerinde bol fotoğraf çekin, özelikle dönülmez/girilmez tabelası vs. varsa, döner kavşakta iseniz krokide (kaza tespit tutanağı) iyice çizin, yazın anlatın.
Yeşil yanıyor, arkadaşım 1. vitese atıp kalkması ile yandan gelen kamyon kaportayı yırtıyor, alıyor kaldırma savuruyor, tutanakata her iki taraft da yeşilde geçtim diyor, tramerde %50 çıktı, görevli uğraşmaz %50 yi yapıştırır.....

geçmiş olsun..bir de..nasıl yani bayan sizden sonra 3 çocuğa birden mi çarptı:rolleyes:

geçmiş olsun..bir de..nasıl yani bayan sizden sonra 3 çocuğa birden mi çarptı:rolleyes:

bu şekil oldu. önce küt diye vurdu sonra araya sıkışmnaya başladı ama vurur vurmaz hemen daha kötüsü iiçin heriye doğru bastım hemen gaza

ule.jpg

Ekli dosyalar

• ule.jpg
    ule.jpg
    19.2 KB · Görüntüleme: 3
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt