Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

haydaa :S bendende bi nazar :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolgabes64

Kayıtlı Üye
az önce kavşaktan U dönüşü yaparken arkadaş süretlice gelen bi kadın arabama sürttü geçti. ufak çaplı bi hasar da olsa gece gece sinirlerimi bozdu :S acelesi varmış sınava yetişcekmiş ve hız yapınca duramadı sanırım

siyah kare : ben
yeşil çizgi gidiş yönüm
kırmızı çizgi : karşı araba

bendeki hasar arka tamponda derin geniş siyah çizik onda ise plastik aksama geldiğinden bişi belli olmuyor. araçlar durduktan sonra ayrılırken 3 tane çocuğa çarptı!

sadffsa.jpg

Ekli dosyalar

• sadffsa.jpg
    sadffsa.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 18
çok geçmiş olsun kardeşim... Cana gelmemiş ona şükretmek lazım... o hızla ortadan girseydi daha kötü sonuçlar doğurabilirdi...

Golf le çıkmıştım yola ama arabayı çalıştırır çalıştırmaz yukarı yokuştu ve geri geri kayınca kadın arkasından geçen 3 çocuğu ben ve kendi arabasının arasına sıkıştırıyodu az kalsın!

büyük geçmüş olsun..kazanın hepsi üzücü ancak...küçük kazalar büyük musibeleri ortadan kaldırır inşeALLAH..

Allah beterinden korusun ucuz atlatmışsın....

Cok gecmiş olsun tolga... Bazen kacılmaz oluyor bu olaylar malesef

Biri ona dur deseydi keşke =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt