Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayatımı değiştiren güzel kadına...

Makaramızı yaparız geyiğimizi yaparız hepsi bir yana abicim. Ama aşk a gelince olay şapkayı önümüze koyup düşünmek lazım hayatımda tek bir kadın olsun ömrümün sonuna kadar seveyim ben bu kafadayım be abicim. Güzel dileklerin için ayrıca çok teşekkür ederim :)

bravo... senin gibi aşıklar bu devirde zor bulunuyor be Can :) gençler sakın plajhavlusu gibi abilerini örnek alayım demesin :D

kıvanç anca kebapçıya götürür:D:Dşiiri beğendim kız şanslı:)

Bence de karışır :D Ayrıca Başak Abla Kıvanç abime demeyin öyle adam zamanında herşeyini vermiş kandırmışlar üzmüşler abimi onu bu hale getiren bayanlar utansın ! Hem ne var :D ne güzel kebapçıya götürüyor bu da sosyal bi aktivite bunu yapmayanlarda var :D

Güzel ve yapıcı eleştirinden ötürü çok teşekkür ederim :) aslında yapısal olarak genelde birbirine yakın çıkıyor yazdığım şeyler :) Tabi bunlarıda düzeltmeyi planlıyorum zamanla eleştirelin için gerçekten çok teşekkür ederim kardeşim yanlış anlaşılan bir şey yoktur :)

teşekkürler.. :) :eek:key:

Tebrikler Can.Emeğine sağlık.
Bence aşık olma hiç gerek yok bu yaşta :DBen zırt pırt kafama terlik,takunya yemekten bıkmıştım.Şimdiyse iyi ya ohh rahat:D

xx

Geri
Üst Alt