Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayalinizdeki Eş mi Yoksa Otomobil mi. ??

eşime harcamadığım parayı arabama harcıyorum. sanırım bu cevapla mesaj alınmıştır:) aman hanım duymasın....

işte beklediğim mesajlardan biriydi bu abi o nedenle not düşmüştüm zaten.. :)

---------- Post added at 07:23 ---------- Previous post was at 07:23 ----------

---------- Post added at 02:10 ---------- Previous post was at 02:00 ----------

seni sevmeyen ölsün ismailim...sevgi falan boş önemli olan aynı frekanstan olanı bulmaktır bak sana abi tavsiyesi...insan 2 şekilde aşık olur iyi dinle kardeş bak tecrubenin alası var bende...
1) bir kız görürsün süper güzeldir sanki hayallerinin kadınıdır tip-üz-fizik görünce salağa,mala aptala dönmüşsündür o çekicilik karşısında!!!bir de tanışıp bir iki kez aynı ortamda seninle seninle aynı fikirde birebir sohbet ettimi 3-5 dk oooofff!!!!sen bittin öldün!!!artık dönüşün yok kadın çekici-güzel-samimi-isminle hitap ediyor....işte bu salakça bir aşktır vede biz erkeklerin genel durumudur!!!
2) bir ortamda herhangibir güzellikte bir bayan görürsün eh işte dersin...herşey böyle başlar sonra sonra sohbetler fikirler paylaşılır oooooh işler yolunda samimiyet artar!!!görüşmeler artar-artar-artar....telefonun kapanmaz sen onu o da seni aramaya fırsat arar!!!!!oysaki kadın çok seksi değildir-tipi de senin için çok ideal değildir ama onunla heran sohbet etmek istersin yanında olmasını istersin artık o da seni aramadan duramaz siz gece gündüz resmen uzakta ama yanyana olursunuz....ve ansızın senin onu sevdiğin dilinin ucundan süzülür karşıdaki insana vede emin ol o da seni sevdiğini söyleyecek vede birbirinize mal gibi aşık olacaksınız!!!vede bu aşk sonsuza dek sürer!!!
sen sen ol 1.maddeye aldanma!!!aldandınmı bedenin ayvayı yedi unutma sakın...

katılıyorum bu arada abi 2 maddene de..

Gökhan abi hep benimki 1.sinden oluyor nolacak :)

Hayalimdeki eş zaten yanı başımda sıkıntı yok o zaman hayalimdeki arabanın zamanı......:)

Gökhan abi hep benimki 1.sinden oluyor nolacak :)

kesinlikle izin verme şöyle düşün o gözle baktığın bir kız yolda çookk güzel ama kötü yolda bir kıza bakış gibidir yani anlayacağın aslında tamamen farkında değilsin ama güzelliğe vurulmuşsundur ki bu kesinlikle cinsel bir dürtüdür aşk değildir!!!bende hep senin gibiydim aşkı güzellik sanırdım ama ne zamanki nışanlımı buldum aşkın aslında yüz olmadığının da farkına vardım kesinlikle değil o insancıllık sevgi doluluk canayakınlık fedakarlık hiçbirşeye değişilmez bir bayanda!!!sen süper güzel(fiziki) bir kıza vurul o da bunu anlasın başlar koşmaya peşinden de sen git git sonu yok işte orada ne sevgi ne aşk ne saygı ne insanlık ne mahsunluk ne fedakarlık hiiiiiiçbirşey yoktur kimse beni yanlış anlamasın ama orada yakalarsam öperim mantığı vardır o nedenlede ulaşılınca büyü bozulur...bu kafadaki salak kızlar da bunu hep böyle sanarlar koştur babam koştur birisi de yakaladımı işte sonuç facia...Aşk=sevgi+fedakarlık+karşılık beklememek+cana yakınlık+sempatiklik işte bunlar yoksa sen yalnız bir cisime aşıksın yanlış yoldasın!!!madde 2 daima en iyisidir:)saygılarımla kardeşim...

kesinlikle izin verme şöyle düşün o gözle baktığın bir kız yolda çookk güzel ama kötü yolda bir kıza bakış gibidir yani anlayacağın aslında tamamen farkında değilsin ama güzelliğe vurulmuşsundur ki bu kesinlikle cinsel bir dürtüdür aşk değildir!!!bende hep senin gibiydim aşkı güzellik sanırdım ama ne zamanki nışanlımı buldum aşkın aslında yüz olmadığının da farkına vardım kesinlikle değil o insancıllık sevgi doluluk canayakınlık fedakarlık hiçbirşeye değişilmez bir bayanda!!!sen süper güzel(fiziki) bir kıza vurul o da bunu anlasın başlar koşmaya peşinden de sen git git sonu yok işte orada ne sevgi ne aşk ne saygı ne insanlık ne mahsunluk ne fedakarlık hiiiiiiçbirşey yoktur kimse beni yanlış anlamasın ama orada yakalarsam öperim mantığı vardır o nedenlede ulaşılınca büyü bozulur...bu kafadaki salak kızlar da bunu hep böyle sanarlar koştur babam koştur birisi de yakaladımı işte sonuç facia...Aşk=sevgi+fedakarlık+karşılık beklememek+cana yakınlık+sempatiklik işte bunlar yoksa sen yalnız bir cisime aşıksın yanlış yoldasın!!!madde 2 daima en iyisidir:)saygılarımla kardeşim...

Gökhan abi dediklerinin hepsi doğru katılıyorum.Ama yaşım daha 20 biraz yaşamak lazım hayatı:eek:

Geri
Üst Alt