Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayalinizdeki Eş mi Yoksa Otomobil mi. ??

direkt araba..
hayalimdeki eşe kavuşursam ki zor gibi gözüküyo evlenmek durumunda kalırım ki daha bi 10yıl istemiyorum..10 yıl da çıkılmaz çıkılsa da artık evlenilmesin bi zahmet.. :D

Yiğitcim,şimdi onun yeri ayrıııı..onun yeri ayrı... :D

:D ama bu hayat ve sonsuza kadar yalnız yasamak zor :)

kardeş sen aşık değilsen adımı değiştiririm bu ağızları bilirim ben seni seni....:)

---------- Post added at 00:54 ---------- Previous post was at 00:51 ----------

direkt araba..
hayalimdeki eşe kavuşursam ki zor gibi gözüküyo evlenmek durumunda kalırım ki daha bi 10yıl istemiyorum..10 yıl da çıkılmaz çıkılsa da artık evlenilmesin bi zahmet.. :D

yiğit seneye düğünüm var yazıklar olsun bunca yıl boşa geçen yıllarıma!!!diyorum evlilik süper birşey ben 21 yaşından beri sevdiğim insanla hemen evlenirim demişimdir ama bu 30 yaşına kadar sürüyor vede ben hep buna üzülmüşümdür yahu bu sene bile evlenemedim...önümüzdeki yaza inşallah düğün var scw yi şimdiden karadeniz turuna ddavet ediyorum...HEMEN EVLENİN YOLDAN GEÇEN KIZLARA BAKIP İÇ GEÇİRMEYİN!!!zaten isteseniz de iç geçiremiyorsunuz çünkü vijdan el vermiyor!!!büyük harf için özür:)

abi insan zamanla değişiyo bana şuan hiç bi açıdan süper gelmiyo doğal olarak..
:)

arabayı aldıktan sonra hayalimdeki eşten bir sürü gelir ztn ayağıma :D

Valla aşk felan boş.En iyisi zoru görene kadar yanında.Ama araba öylemi? Vur dağa,bayıra dayanabildiği kadar gidiyor.Dırdırı yok,alışveriş derdi yok,kıskanması yok.Koyuyosun benzinini basıyosn gaza gidiyosun.Acaba çok mu abarttım :) Bir kere aşık oldum ağzım çok kötü yandı.Şimdi aşk felan yok :) Flört var flört :)

biraz daha ağır bi cümle kuriim ozaman :D
hiçbi kızla beraber olmak için bi arabaya verdiğimiz parayı vermeyiz dimi ? :D:D:D daha neyi tartışıyoruz ki :D:D:D

eşim olana kadar bentley fena olmaz.eşim olduktan sonrada eş ıkısınıde aradan cıkaralım barıi:)

eşime harcamadığım parayı arabama harcıyorum. sanırım bu cevapla mesaj alınmıştır:) aman hanım duymasın....

arabayı aldıktan sonra hayalimdeki eşten bir sürü gelir ztn ayağıma :D

hakanım bence hayalindeki eş değil de hayalindeki dişi gelir:)

---------- Post added at 02:10 ---------- Previous post was at 02:00 ----------

Valla aşk felan boş.En iyisi zoru görene kadar yanında.Ama araba öylemi? Vur dağa,bayıra dayanabildiği kadar gidiyor.Dırdırı yok,alışveriş derdi yok,kıskanması yok.Koyuyosun benzinini basıyosn gaza gidiyosun.Acaba çok mu abarttım :) Bir kere aşık oldum ağzım çok kötü yandı.Şimdi aşk felan yok :) Flört var flört :)

seni sevmeyen ölsün ismailim...sevgi falan boş önemli olan aynı frekanstan olanı bulmaktır bak sana abi tavsiyesi...insan 2 şekilde aşık olur iyi dinle kardeş bak tecrubenin alası var bende...
1) bir kız görürsün süper güzeldir sanki hayallerinin kadınıdır tip-üz-fizik görünce salağa,mala aptala dönmüşsündür o çekicilik karşısında!!!bir de tanışıp bir iki kez aynı ortamda seninle seninle aynı fikirde birebir sohbet ettimi 3-5 dk oooofff!!!!sen bittin öldün!!!artık dönüşün yok kadın çekici-güzel-samimi-isminle hitap ediyor....işte bu salakça bir aşktır vede biz erkeklerin genel durumudur!!!
2) bir ortamda herhangibir güzellikte bir bayan görürsün eh işte dersin...herşey böyle başlar sonra sonra sohbetler fikirler paylaşılır oooooh işler yolunda samimiyet artar!!!görüşmeler artar-artar-artar....telefonun kapanmaz sen onu o da seni aramaya fırsat arar!!!!!oysaki kadın çok seksi değildir-tipi de senin için çok ideal değildir ama onunla heran sohbet etmek istersin yanında olmasını istersin artık o da seni aramadan duramaz siz gece gündüz resmen uzakta ama yanyana olursunuz....ve ansızın senin onu sevdiğin dilinin ucundan süzülür karşıdaki insana vede emin ol o da seni sevdiğini söyleyecek vede birbirinize mal gibi aşık olacaksınız!!!vede bu aşk sonsuza dek sürer!!!
sen sen ol 1.maddeye aldanma!!!aldandınmı bedenin ayvayı yedi unutma sakın...

Geri
Üst Alt