Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayalinizdeki Eş mi Yoksa Otomobil mi. ??

YCO

Kayıtlı Üye
a7ad718aa98c.jpg

20070913_bugatti_veyron_pur_sang_interior.jpg

tam olarak kafanızda şekillendirdiğiniz bi eş mi yoksa imkansız olarak gördüğünüz otomobile kavuşmak mı. ??

SCW'li çiftlerde cevaplar sonrası bi gerginlik olmaz umarım..
:) :)

Hayalimdeki eşim olacak kişiyle şuanda birlikte olduğum için araba :)

paran varsa range rover paran yoksa game over :) :)

bu soruya şöyle bi cevap vermek istiyorum...:D

kadın peşinde koşarken çok para kaybedersiniz,
ama para peşinde koşarken çok kadın kazanırsınız... :D:D:D

Ben eş derdim araba senin derdini dinlemez araba sana destek olmaz son model bir aracın olsa bile 1 sene sonra modası geçicek bence önemli olan eş her zaman yanında olur destek olur ve seni dinler ve en önemlisi kendinden ve senden parça tasıyan bir evlat verir bence evlat sahibi olmak kadar güzel birsey yoktur diye düşünüyorum bakalım burda eşleri olan abilerim ne cvp vericekler :)

attilacım.

bir kadının ne zmaan arıza çıkartacağını bilemezsin ama bir arabanın eğer arabanı tanıyorsan ne zaman arıza yapacağını ilirsin yada yapmadan önlem alırsın :D

attilacım.

bir kadının ne zmaan arıza çıkartacağını bilemezsin ama bir arabanın eğer arabanı tanıyorsan ne zaman arıza yapacağını ilirsin yada yapmadan önlem alırsın :D

:D ama bu hayat ve sonsuza kadar yalnız yasamak zor :)

Geri
Üst Alt