Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayalet ekran

Mehmetkrl

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba,
Aranıza yeni katıldım
2018 Model Seat Leon
SEAT LEON 1.6 TDI 1 15 HP
DSG S&S STYLE aracımın hayalet ekranı arızalı arada bir gidip geliyor
Sevise gördüğümde aracın ekranında izler olduğu (telefon ekranı gibi düşünün) bu nedenle ekranın dışarıdan darbeye maruz kaldığı için komple değişmesi gerektiğini söylediler ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı rica ediyorum

Son düzenleme:
Herkese Merhaba,
Aranıza yeni katıldım
2018 Model Seat Leon
SEAT LEON 1.6 TDI 1 15 HP
DSG S&S STYLE aracımın hayalet ekranı arızalı arada bir gidip geliyor
Sevise gördüğümde aracın ekranında izler olduğu (telefon ekranı gibi düşünün) bu nedenle ekranın dışarıdan darbeye maruz kaldığı için komple değişmesi gerektiğini söylediler ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı rica ediyorum
ekran gittiğinde çok telefonun ışığı veya el feneri gibi birseyle dikkatle bakın hafiftende olsa görüntü varmı diye yani aydınlatmasımı sönüyor yoksa aydınlatma varolup ekranmı gidiyor .. sistem aynı led tvlerdeki sistem

ekran gittiğinde çok telefonun ışığı veya el feneri gibi birseyle dikkatle bakın hafiftende olsa görüntü varmı diye yani aydınlatmasımı sönüyor yoksa aydınlatma varolup ekranmı gidiyor .. sistem aynı led tvlerdeki sistem
Ekran tamamen gidiyor
Uyarı ⚠ ışığı ve sarı motor ışığı yanıyor

Geçmiş olsun
Klasik doğuş taktiği. Kullanıcı hatası diyerek yollamak. Siz konuyu müşteri hizmetlerine aktarın. Peki gittiğiniz servis iş talebi açarak mi işlem yaptı yoksa ayak üstü mü oldu. Video / foto çekerek merkeze yolladılar mi? Size kağıt verdiler mi?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Teşekkür ederim
Aracı çekici ile servise gönderdim 15 gün serviste kaldı (Avek) sonra elle doldurulmuş bir servis kağıdı verdiler ekranda çizik var dış etkenden dolayı arıza yapmış dediler
Yarın aracımı Doğuş otoya götürücem bakalım onlar ne diyecek

Geri
Üst Alt