Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayal Kurma Zamanı..

bunlar sitenin memoryden yiyosa gene site patlama yaptı :D güzel videolar

peşpeşe hepsini açtım ev otobana döndü bir anda:D:D:D

kuzu hafta içi ayrı kıtada paşa, güya çocuk sahibiyiz ama hafta içi sadece sesiyle yetinmek durumundayız malesef. dün çok fena fırça attı bize Yiğit, akşam bırakıp dönecekken ananesine bende evime gitmek istiyom diye tutturdu. anlattık hastalık okula gidemezsin evde de yalnız kalamazsın ananen de gelmiyor o yüzden kalman lazım falan, çok fena içlendi. "Pis çocuklar size anne baba demiycem bidaha" diye bizi kovdu. Allahtan bugün sesi iyi geliyordu, 4 yaşındaki bir insandan böyle fırça yemek fena koydu bana. ilerde yavrularına kavuşursan şu an gülümseyerek yada gülerek okuduklarını gözlerin dolarak anlarsın ne demek istediklerimi.

kuzu hafta içi ayrı kıtada paşa, güya çocuk sahibiyiz ama hafta içi sadece sesiyle yetinmek durumundayız malesef. dün çok fena fırça attı bize Yiğit, akşam bırakıp dönecekken ananesine bende evime gitmek istiyom diye tutturdu. anlattık hastalık okula gidemezsin evde de yalnız kalamazsın ananen de gelmiyor o yüzden kalman lazım falan, çok fena içlendi. "Pis çocuklar size anne baba demiycem bidaha" diye bizi kovdu. Allahtan bugün sesi iyi geliyordu, 4 yaşındaki bir insandan böyle fırça yemek fena koydu bana. ilerde yavrularına kavuşursan şu an gülümseyerek yada gülerek okuduklarını gözlerin dolarak anlarsın ne demek istediklerimi.

cry_smile.jpg

şu 4. vıdeodakının aynısının fumesı var ankarada hatta hep ugur mumcudakı akbankın karsısında yatıyo.

Arabalardan daha çok tek bir egzost markasının şöleni gibi olmuş. Ferrarilerdeki çıkardığı ses neredeyse aynı.

Geri
Üst Alt