• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Havuzlu Paspas

İsim
Fatih Hunter
Nereden
Düzce
Araç
Altea XL 1.6 TDI Style
Plaka
81FP039
Değerli arkadaşlar, Altea XL 2012 model aracıma havuzlu paspas almak istiyorum. Ancak baktığım ve görüştüğüm tüm aksesuarcılar da bu araca uygun yok diyorlar. Bazı Forum sitelerinde Leon 2 veya Golf 6 nın paspasının bu araca da uyduğu söyleniyor. Sizlerden alan ve marka tavsiyesinde bulunan olursa memnun olurum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Değerli arkadaşlar, Altea XL 2012 model aracıma havuzlu paspas almak istiyorum. Ancak baktığım ve görüştüğüm tüm aksesuarcılar da bu araca uygun yok diyorlar. Bazı Forum sitelerinde Leon 2 veya Golf 6 nın paspasının bu araca da uyduğu söyleniyor. Sizlerden alan ve marka tavsiyesinde bulunan olursa memnun olurum.

Ben internetten almıştım satan kişiye ölçüleri verdim bana en uygun olanı göndermişti bende altına çırt yapıp monte ettim kaymasın diye

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196

buluşmalara katıldığında muhakkak bir mk2ye denk gelip test edersin.
olup olmadığını

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:18) Üyeleri Gör
Üst Alt