Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Havuzlu Paspas

hurman

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşlar, Altea XL 2012 model aracıma havuzlu paspas almak istiyorum. Ancak baktığım ve görüştüğüm tüm aksesuarcılar da bu araca uygun yok diyorlar. Bazı Forum sitelerinde Leon 2 veya Golf 6 nın paspasının bu araca da uyduğu söyleniyor. Sizlerden alan ve marka tavsiyesinde bulunan olursa memnun olurum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Değerli arkadaşlar, Altea XL 2012 model aracıma havuzlu paspas almak istiyorum. Ancak baktığım ve görüştüğüm tüm aksesuarcılar da bu araca uygun yok diyorlar. Bazı Forum sitelerinde Leon 2 veya Golf 6 nın paspasının bu araca da uyduğu söyleniyor. Sizlerden alan ve marka tavsiyesinde bulunan olursa memnun olurum.

Ben internetten almıştım satan kişiye ölçüleri verdim bana en uygun olanı göndermişti bende altına çırt yapıp monte ettim kaymasın diye

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

buluşmalara katıldığında muhakkak bir mk2ye denk gelip test edersin.
olup olmadığını

Ben Leon için alttaki (Linkte Altea için mevcut) L.Locker marka paspas kullanıyorum.
Geçen sene indirimden 100 TL ye almıştım. tabi normal fiyatı o zaman 130 TL idi.
Tam oturuyor, koku yapmıyor ve dayanıklı bir yapısı var.
Tavsiye ederim. Alırken siteden marka model seçsen bile alacağın yere özellikle mesaj ile aracını belirtmen faydana olacaktır.

https://www.hepsiburada.com/l-locker-seat-altea-2004-sonrasi-3d-havuzlu-paspas-p-OTELF21471

Geri
Üst Alt