Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Havayastığı işareti çıktı Yardım...

Konu, 'Teknik Destek' kısmında ilhan tarafından paylaşıldı.

1. ilhan

ilhan SCW Üyesi

7
    3
    3
    Aracım leon 1,4 tsi 2011 mod leon aracımı bugün temizlerken koltukları sonuna kadar geri çektiğimi hatırlıyorum sonrasında
    aracı çalıştırdığımda gösterge panelinde havayastığı işareti çıktı.
    Koltuk altından kablo çıkmıştır diye iyice kontrol ettim ama her soket ve fiş yerine takılı olduğuna eminim
    bu uyarı bir türlü gitmiyor acaba başka sebebi olabilirmi.

2. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    en mantıklısı servise götürmek orada sıkıntısı anlaşılır. yoksa test edilip bakılacak bir parça değil

3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    servise götürün bilgisayara bağlasınlar . hemen götürmenizi öneririm hava yastığı bu önemli.

4. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    Kafanîza takmayın.leon larda karşılaşılan bir durum.araç çalışıyor iken koltukları ileri geri yapmanız sonucunda, soketlerde oluşan anlık temassızlık sonucu airbag arıza lambası yanar. Iyi bir oto elektrikçi halleder yanlız lambanın sönmesi için bilgisayara bağlatıp, hatayı sildirmeniz gerek.umarım yardımcı olmuşumdur...

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  5. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Büyük bir sıkıntı değil. Anlık temassızlık olmuştur, ama yinede bilgisayara bağlanıp silinmesi gerekli.

6. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    arkadaşlar gereken cevabı vermiş bende aynen diyorum .geçmiş olsun diyim bari:)

7. ilhan

ilhan SCW Üyesi

7
    3
    3
    yarımlarınız için sağolun artıkın haftabaşı pc ye bağlatıp arızayı sildiririm umarım tekrarlamaz. teşk.

8. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Sildirmeyin ilk önce ciddi bir hata varmı ona baksınlar eğer yoksa araba sıkıntı olmadığı halde kafasına göre yakıyorsa sildirin. Belkide gerçekten arıza vardır arabada bilemezsiniz. O yüzden once arıza tespit .

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Kablolarda temassızlık Sonucu oluşan bi sıkıntı kablolarınızıda kontrol ettirin :eek:key:

10. ilhan

ilhan SCW Üyesi

7
    3
    3
    az evvel bir akrabamın özel sevisine gittim araç cihaza bağlandı ve hata silindi.
    Şimdi işin garip tarafı servisin elektrik bölümünde çalışan eleman bana kesinlikle araç çalışırken koltukları sonuna kadar ileri geri
    yapma yoksa aynı hatayı tekrar yapabilir dedi. Ne kadar doğru oda tartışılır tabi...

şimdilik bir sorun yok bakalım zaman ne gösterecek .....

Sayfayı Paylaş