Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

havalandırmadan gelen koku!

ylmz26

Kayıtlı Üye
arkadaslar selam bugğn arabanın havalandırmasını ve klimasını actım ve kötü bir koku geldi. bu neden kaynaklanıyor olabilir?benim aklıma polen iltresi geldi. gerci 4 ay önce filan degismis ama. anlamadim?görüsleriniz icin tesekkürler

Polen filtrelerimiz memleketimizin şartlarından dolayı çabuk kirlenmektedir. Kuvvetle muhtemel polen filtreniz kirlenmiştir.

bende aynı sorun olmuştu...gerçi mertin lafının üstüne söylemek düşmez ama polet filtresi olması kuvvetle muhtemel

bi zaman sonra clima yada fan çalışmadanda kokmaya başlıyor o polen filtresi çok lanet bi kokusu var...

bende aynı sorun olmuştu...gerçi mertin lafının üstüne söylemek düşmez ama polet filtresi olması kuvvetle muhtemel

Estafurullah ne demek. Yeri gelmişken klima kullanımı hakkında bir iki tiyo vereyim size. Öncelikle araçlarınızı bilhassa oto kuaföre gö türdüğünüzde on tampon veya seat logolarınızın bulunduğu panjur aralıklarından içeriye tazyikli su tutturun klima radyatörlerinizin hava kanallarının açılması için, ikincisi mümkün olduğu kadar klimanızı varacağınız noktaya gelmeden 10 dakika önce kapatın ki bu şekilde sistemdeki nem kuruma fırsatı bulabilsin. En önemlisi de yine dediğim gibi polen filtrelerinizi muhakkak en az 3 ay da bir bilhassa yazın bu süre daha da kısa tututalbilir kontrol ettirin. Unutmadan kış aylarında da ay da bir kere soğuk olarak kullanın klimalarınızı

degistirmek mi gerekiyor peki?pazartesi baktırayım artık.. bu arada fare ölüsü ii benzetme:)

Belli de olmaz o da bir ihtimal . En azından bir kontrol ettirmekte fayda var

toledolarda o ihtimal var...benim filitreyi yemiş.hüseyin değiştirdi en son

Doğrudur Cezmi abi kedi de girip sıkışabiliyor maalesef. Bununda yaşanmış iğrenç bir örneği var açıkçası :(

Geri
Üst Alt