Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Havalandırma ızgaraları!!!

quArd

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar resimde görünen kırmızı işaretlerin olduğu yerler benim aracımda boyası kalkık. ayrıca o yuvarlak ızgaraların cercevelerı kırıktı yapıştırıp boyadım taktım. bi nebze oldu ama o konsolu yani grii olan yeri ve göğsün ortasındaki havalandırma ızgaralarının çerçevelerini komple değiştirmek istiyorum.

-maliyeti veya parçalarını nereden bulabileceğimi bilen bi arkadaş varmı?

-birde direksiyonu deri kaplatabileceğim bi yer veya malzeme?

Ekli dosyalar

• 111111111111.jpg
    111111111111.jpg
    41.4 KB · Görüntüleme: 95
tşk ederim dostum da direksiyondan önce ızgara çerçeveleri ve o göğsün yarısını kaplayan parçadan lazım..
sıfırını nasıl bulabilirim bilgisi olan arakdaş varmı?:rolleyes::rolleyes::hosgeldin::kizgin::eek::D

arkadaşlara bana da kırmızı okla gösterilen ızgara lazım..nerden bulabilirim acaba..1.jpg

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    46.6 KB · Görüntüleme: 38
aynı durum bende mevcut htta benim ki daha berbat durumda parfum aktı torpıto maf oldu sana tavsiyem araç içi folyo kaplama .

zaten googledan arat adamlar bmw bıle yapmıslar cok hos da duruyr .bende yaptıracagım malzemeyı buldum usta eksik :)

Geri
Üst Alt