Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Havalı Suspansiyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
olm lüx araçların hepsinde var bu sistem audi mercedes manyak mı peki konforlu olmayacak diyorsun..bak bıraktım şimdi cips kolayı tartışırım senle?

olm lüx araçların hepsinde var bu sistem audi mercedes manyak mı peki konforlu olmayacak diyorsun..bak bıraktım şimdi cips kolayı tartışırım senle?

işte o araçlarda lüks için yapılan havalı körükler aracı aynı yükseklik ve sertlikte tutma amaçlı yapılıyor piyasada kumandalı olanlar öyle değil ve buna 2000tl yetmez ben sorduğumda peki bozulursa ne olacak dediğimde garantiye yolluyoruz gibi bi laf gelmişti ama firma yurt dışında ölme eşeğim ölme mercedeste bile bu körük olayları sıkıntılı yüke gelmez ve körük patladımı eyvah uğraş dur:eek:key:

konforunu bilmem..ama fiyatını sormuştum daha önce 5 bin lira civarı dediler

bunların kumandalı coil şeklinde olanları ve körüklü olanları var..körüklü olanları içine hava doluyor..us de pikaplarda falan kullandıkları diye izlemiştim..g.a.s de

lux aracların bır cogunda var ama çalışması cok farklı c5,opel ınsıgnıa,audı a8,mercedes hepsınde var soylede bır konu var hepsınde hıza bır duyarllık var audı a8 hızlandıkca aracı asagıya ındırıyor amortısorler sertleşıyor yol tutus artıyor normal zamanda ıse konforlu kullanıma ımkan verıyor 2,000 tl gıbı bır rakama bu sıstem cok zor sanayı işi belkı yapılabılır oda gostermelık olmaktan baska bırsey olmaz ıstersenız nam amortısore sorun yaparlarsa onlar yapar

nam basaramadı dıe bılıyorum zamanında .... bu arada bu sıstem rangelerdede var hıza falan degıl ıcerden sız ayarlıyorsunuz kaldır ındır :eek:key:

nam basaramadı dıe bılıyorum zamanında .... bu arada bu sıstem rangelerdede var hıza falan degıl ıcerden sız ayarlıyorsunuz kaldır ındır :eek:key:

istersen kendin ayarlıyosun ancak hıza / yol kouşullarına göre kendi adapte eder..

2.000'e zor Kıvanç. 5.000 üzeri bir rakam söylemişti İzmir'de fuarda bir eleman 2 sene önce.

anlaşıldı sağlıklı olmayacak bilgiler için tesekkürler arkadaslar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt