Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

havalı sistemler için yardım

american ürünleri satan internet siteleri ebay ve amazon harici bildiğiniz varmı?

çok kısa tır kullanmanı tavsiye ederdim belki biraz o havalı sistemin rahatlığını deneseydin anlam verebilirdin...bazıları modifikasyon olarak lastik jant tampon değişimleri yapıyorlar bunlar sport şeyler ve çok sıradan.. ben tır merakımdan dolayı bu sistemlerin aynı kullanım tarzını arabama uyarlatmak istiyorum.zevkler ve renkler tartışılmaz...

Modifiye isi çok göreceli ve kisiye göre değişkenlik gösterdiğinden tarzını beğenmesemde saygı duyduğumu bilmeni isterim..tabiki karsı tarafta benim seklime saygı duydugu sürece..

Kompresorle ilgili söyle bir fikrim var,piyasada kendinden komp.lü bir çok havalı korna mevcut..tek basına yetmese bile yeterli adettekini paralel bağlayarak yeterli hava basıncına ulaşabileceğini dusunmekteyim..
Kolay gelsin:eek:key:

Modifiye isi çok göreceli ve kisiye göre değişkenlik gösterdiğinden tarzını beğenmesemde saygı duyduğumu bilmeni isterim..tabiki karsı tarafta benim seklime saygı duydugu sürece..

Kompresorle ilgili söyle bir fikrim var,piyasada kendinden komp.lü bir çok havalı korna mevcut..tek basına yetmese bile yeterli adettekini paralel bağlayarak yeterli hava basıncına ulaşabileceğini dusunmekteyim..
Kolay gelsin:eek:key:
erkan bey dediğiniz gibi piyasada kendiliğinden kompresörlü bir çok korna var ama benim tam olarak aradığım 3 lü italyan malı marco marka arap korna diye tabir edilen eski setra kornasıdır.tabi buda biraz keyif meselesi ondaki sesi tutturabilmem için belli bir basınç gerekli bunun içinde kompresör seti şart gözüküyor sadece amerikada satılıyor acaba ebay harici nerden alabilirim_?_

feridun ben takip ediyordum ne oldu bulup ayarlaadınmı

feridun ben takip ediyordum ne oldu bulup ayarlaadınmı
malesef sayın abim hala o parçaları satan şahsa ulaşamadım.ama özellikle kleinn kompresör kitini getirticem havalı korna,ve iç hava tabancası için...bu kleinn seti almam için amerikaya gidip gelen birini bulmam lazım.yada uğraşmayıp aracı intercoling kamyonla takas edeyim:)

Geri
Üst Alt