Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

havalı sistemler için yardım

bahsettıgın sey zevk renk meselesı kesınlıkle tabı ama bızler burda fren sıstemı uzerıne bsy dusunurken oncelıkle daha buyuk daha fazla pıstonlu kalıperler dusunup,sanzıman dendıgınde dogbox yada sequantial sanzımanlar aklımıza geldıgı ıcın yadırgamadık degıl :) kolay gelsın sımdıden,projenı gerceklestırırsen vıdeolarını eklersen sevınırım

feridun bu gürteksin oğlunun aracından söküldüyse..bu bahsettiğin parçayı ne yapmışlar onlarda yokmu..hepsini onlardan alma şansın yok mu

Enteresan bir düşünce, dediğin gibi bazıları modifiyeyi sadece çelik jant ve geniş lastik olarak düşünüyor. Bir ara bende kullandım dediğin gibi vites geçişlerindeki tıs tıs sesi çok hoş, insanın habire vites atası geliyor.

feridun bu gürteksin oğlunun aracından söküldüyse..bu bahsettiğin parçayı ne yapmışlar onlarda yokmu..hepsini onlardan alma şansın yok mu
varol abiciğim duyduklarıma göre o parçaların hepsi ya garajlarında yada işyerlerinde duruyormuş gözlerinden çıkarmışlar gürteksin elemanı tüm modifikasyona 14000 tl harcadıklarını söylediler.tabi buna anormal 19 jant lastik çift türbünden de bahsetti ama bana sadece havalı sistemler gerekli diğerlerini alamam bana ters tabi kısmetse ayrı satarlarsa ama bu kleinn compresörü nerden bulucam özellikle korna için şart gözüküyor...

Enteresan bir düşünce, dediğin gibi bazıları modifiyeyi sadece çelik jant ve geniş lastik olarak düşünüyor. Bir ara bende kullandım dediğin gibi vites geçişlerindeki tıs tıs sesi çok hoş, insanın habire vites atası geliyor.
evet yasin bey aynen öyle dediğiniz gibi vites ve şanzımanın sesi tahrik ediyor ama yinede tırlardaki tadı vermiyor idare edicem artık özellikle marco korna aynısı olacak...

kleinn compresör kitini nerden bulup satın alabilirim acaba??????

ferudun benim anne tarafı kilisten antepte de akrabalar var akrabalara gitmesem Çok yakın bi arkadaşım orda okuyor hatta oda bu sitede anlıyacağın gönlüm istemese ayaklarım götürüyor beni oraya :)

ferudun benim anne tarafı kilisten antepte de akrabalar var akrabalara gitmesem Çok yakın bi arkadaşım orda okuyor hatta oda bu sitede anlıyacağın gönlüm istemese ayaklarım götürüyor beni oraya :)
ne güzel arkadaşım desene antep kanı var sende bizde de kilisten akrabalar var fazla tanıtmayalım kendimizi belki akraba çıkarızpuhahamadem bu kadar gelip gidiyorsun antepte okuyan çok yakın arkadaşın takıldığım mekanı bilir; bi akşam misafirim olun lütfen arkadaşlığımızı sanaldan çıkarırız...

vallaha ülkemizde yoktur, eğer arabalar için üretilen bişeyse..yok aynı cihaz hem tırlara hem arabalara uyuyorsa bulunur heralde..ama ebay dan alışveriş yapan çok insan var forumda..bence alacaksanız oradan alın..

Geri
Üst Alt