Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

havalı sistemler için yardım

resmini yayınladığım kleinn marka 6260 model american malı kompresör ana ünite sistemlerini EBAY harici nereden satın alabilirim????

ferudun hocam tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz :) Ben tır değilde Kamyon,Otobüs ve Çekici kullandım daha kısmet olmadı tır kullanmak. Ama tekin abininde dediği gibi Tırlarda bu işin mantığı hayvan gibi şanzıman olması.

ferudun hocam tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz :) Ben tır değilde Kamyon,Otobüs ve Çekici kullandım daha kısmet olmadı tır kullanmak. Ama tekin abininde dediği gibi Tırlarda bu işin mantığı hayvan gibi şanzıman olması.
değerli arkadaşım işin mantığına gerek yok ki teknojinin nimetleri bize bunu sunuyor.takacağımız parçalar sadece o sesi araç içi ve dışına duyuran simülasyon parçalarıdır.örneğin vites geçiş yollarına takılan her artışta çıkan tahrik edici ses gibi.... tekin abiye yazdığım gibi bu parçalar antepte başka bir leonun üzerinde denenmiş ve sökülmüş durumda kısmetse alıcam...ama bu macro korna için kompresör sistemi şart gözüküyor sence bunu ebay harici nerden bulup alabilirim_??şimdiden teşekkürler..

Yalnızca ses için şimdi anladım Feridun.Harika ses verir her vites değişiminde.Yoldan geçenler tır geliyor zannedecek.:) Arabası neymiş bu askerdeki kardeşimizin gerekirse babası ile konuşurum.
tekin abiciğim duyumlarıma göre gürteks tekstilin sahibinin oğlu olan ufuk isminde bir kardeşimizin aracıymış.ben gürteks ve ufuk u tanımıyorum.sanayide metin dizel var ordaki bir abimin yanına gürteksin elemanı geldi ve anlattı.anlatılanlara göre aracı 2010 42.000 tl almışlar ve 14.000 tl modifikasyonlar için harcamışlar.tabi araca sırf bu hava sistemi harici çift turbo türbün lastik ve 19 jant vs gibi şeyler yapılmış.askere gitmeye yakın babası bu seslere kızıp üzerinde ne var ne yok söktürüp aracı satlığa çıkarmışlar.parçalarda sanırım garaj veya işyerinde duruyormuş.gürteksin elemanı hepsini gözünden çıkardılar dedi ama ayrı satarlarmı bilmem bana sadece hava sistemleri gerekli daha irtibat kuramadık.tekin ağabey sen tanıyorsan çok rica etsem zahmet olmazsa sorarsan minnetkar kalıcam...

değerli arkadaşım işin mantığına gerek yok ki teknojinin nimetleri bize bunu sunuyor.takacağımız parçalar sadece o sesi araç içi ve dışına duyuran simülasyon parçalarıdır.örneğin vites geçiş yollarına takılan her artışta çıkan tahrik edici ses gibi.... tekin abiye yazdığım gibi bu parçalar antepte başka bir leonun üzerinde denenmiş ve sökülmüş durumda kısmetse alıcam...ama bu macro korna için kompresör sistemi şart gözüküyor sence bunu ebay harici nerden bulup alabilirim_??şimdiden teşekkürler..

O zamn şimdiden hayırlı olsun ferudun. Bulmuşsunda zaten parçaları. İnşallah G.antebe geldiğimdede o tahrik edici sesi tadarım :) Nasıl olsa benim bir ayağım G.antep bir ayağım Adanada

Frene yapılacak her türlü müdahele, aracın trafikten men edime sebebidir, Tır vs. gibi vasıtalardaki fren sistemini, binek vasıtaya yapmak için komple bagajı kaplayan parçalar lazım, Hangi Leon a kim nei nasıl sığdırmış bravo valla.
Hidrolik debriyajı, pnömatiğe çevirmek, karbüratörlü motora geri dönmek gibi olacak?

Frene yapılacak her türlü müdahele, aracın trafikten men edime sebebidir, Tır vs. gibi vasıtalardaki fren sistemini, binek vasıtaya yapmak için komple bagajı kaplayan parçalar lazım, Hangi Leon a kim nei nasıl sığdırmış bravo valla.
Hidrolik debriyajı, pnömatiğe çevirmek, karbüratörlü motora geri dönmek gibi olacak?
çağlar bey biz frene veya debriyaja anormal bir müdahale yapmayacağız sadece bunları canladıran elektrik ve hava ile çalışan simülasyon tamamen ses üzerine kurulu animasyon parçaları monte edeceğiz bunun içinde eğer bagaj kaplanacaksa hiç önemi yokk.. bana göre zevk uğruna yapılan herşey kutsaldır.daha önce yapan kişi ses den rahatsız olduğu için söktürmüş bakalım artık kısmet hayırlısı

O zamn şimdiden hayırlı olsun ferudun. Bulmuşsunda zaten parçaları. İnşallah G.antebe geldiğimdede o tahrik edici sesi tadarım :) Nasıl olsa benim bir ayağım G.antep bir ayağım Adanada
çok teşekkür ederim arkadaşım sağol.artık kısmetse parçaları tam istediğimiz gibi monte ettirip bakacağız tatmin oluyormuyuz ama yinede scania r500 v8 almazsam iflah olmam gibi geliyor nede olsa tırcılık kanımda var dedemden geliyor...elbette antebe geldiğinizde inşallah beraber test ederiz hatta tır bile kullanırız tam farkı görmek için... bu arada adana antep ne iş üzerine çalışıyorsunuz???

:(merkezi hava kompresör üniteleri için yardım edecek kimse yokmu_?_

Geri
Üst Alt