Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Havaalanı Gümrüğünde Kalır mı?

Açıkçası yurt dışına ilk defa çıkıyorum. Uçağa da ilk binişim olacak. Hani hiçbişey bilmediğim için bu kadar çok sordum yadım edenlere çok teşekkür ediyorum. Hani bunlar çok ağır, bunları bırak gibi bir politika olmamasına sevindim :D Alınan ek ücret önemli değil. Debriyaj setini isteyenlerden alıcam onu :D

ayberk gıdıcegın yer tam olarak neresı? brabus a ugramadan gelme sakın:) bu arada abt ve je desıgnde turkıyeye gore uygundur haberın ola..

abı ben getırdıgım esyaları yanımdakı cantaya koymustum bır kez actılar cantamaı ama 40 dakkam gıtmıstı...

eldekı cantaya cok karısır oldular artık,helekı parfum yıyecek gıbı seyler oldugunda hc acımıyolar

abı ben getırdıgım esyaları yanımdakı cantaya koymustum bır kez actılar cantamaı ama 40 dakkam gıtmıstı...
Debriyajı kolumun altına koyup gezdirmem komik olur heralde :D Ya da türbülans felan esnasında kafasına debriyaj düşüp ölen bi insan istemem. Hehe :D

Biliyosan, sende Çupra'yı toplarken debriyajdan başla işe :D Sonra 2 katı güce çıkarıp stok debriyajla binmeye çalışanların arasına karışma :D
Az bi komisyonla sana da bi set getirebilirim :p Bi yerden başlamak lazım.

Dur herycan yaptım kanka sımdı ,masaustu pc toplar gıbı olduk :D

Debriyajı kolumun altına koyup gezdirmem komik olur heralde :D Ya da türbülans felan esnasında kafasına debriyaj düşüp ölen bi insan istemem. Hehe :D

:D:D:D insanlar yanına neler neler alıyor benım ustume ustume bı kezınde sarma dolma dusmustu:) neyse konu dagalmasın..

ayberk gıdıcegın yer tam olarak neresı? brabus a ugramadan gelme sakın:) bu arada abt ve je desıgnde turkıyeye gore uygundur haberın ola..
Aachen'e gidicem. Köln ve Düseldorfa çok yakın. Zaten 1-2 gün bi okulla görüşücem geriye kalan zamanımı hurdalık ve orjinal aksesuarcılarda geçiririm heralde..

---------- Post added at 13:21 ---------- Previous post was at 13:20 ----------

:D:D:D insanlar yanına neler neler alıyor benım ustume ustume bı kezınde sarma dolma dusmustu:) neyse konu dagalmasın..
Dolma öldürmezde, debriyaj :D:D

Aachen'e gidicem. Köln ve Düseldorfa çok yakın. Zaten 1-2 gün bi okulla görüşücem geriye kalan zamanımı hurdalık ve orjinal aksesuarcılarda geçiririm heralde..

---------- Post added at 13:21 ---------- Previous post was at 13:20 ----------

Dolma öldürmezde, debriyaj :D:D
dusunemıyuorum bıle:)

dusseldorfta bit pazarları var orda kazalı araclardan parca bulabılırsın...

Kanka arabanın ne kadar degıscek parcası varsa hepsını topla gel :) Ben benım eskı arabaya orjınal cd calarını ıstemıstım ordan,dede sagolsun 100 euroya sıfırdan farksız bulmustu,burda servıs fıyatı 700-800 lıra mı neydı :) Almaya o konuda tam bır cennet

kişi başı thy'de ya 24 yada 28 kg mi neydi en fazla ağırlığın

Almanya Türkiye arası hakketten fazla kontrol olmuyor ben giderkende gelirkende yük hakkımı asmıstım parada ödemedim ayrıca fatura oldumu hiç sıkıntı olmaz

Geri
Üst Alt