Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava yastığı hatası .

qLp.x

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar Leon ' umu yaklaşık 2 ay önce aldım , 4000 km ' de . Bugün başıma canımı çok sıkan bi olay geldi . Yaklaşık 100 km yol yaptıktan sonra benzinliğe girdim , aracımı stop ettirip mazotumu aldıktan sonra aracımı tekrar çalıştırdığımda hava yastığı hatası verdi . Ne yapmalıyım ? 2 aylık bi araçta böyle bi hata anormal değil mi ? Yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim . IMG_0559.JPG

Ekli dosyalar

• IMG_0559.JPG
    IMG_0559.JPG
    590.5 KB · Görüntüleme: 14
Sensör arızası olabilir,illa havayastıgında arıza varmış anlamına gelmez..Koltuk altlarında sensörler bulunur bir kontrol ettir derim serviste,bilgisayara baglasınlar..

Birde kendimizi üyelerimiz bölümünden tanıtırsak sevinirim..

İlla servis şart mı peki kendi yapabileceğim hiç bişey yok mu ? (Yeni katıldığım için aranıza k.bakmayın tanıttım kendimi . )

Kendinizin yapabilecegi birşey olamaz,bilgisayara baglatıp o sensör arızasını silecekler..(Tabi gercek bir arıza yoksa),bunun icin ücret vs almamaları gerekir..

Servise gidip baktırın. Sensör, soket, kablo arızaları olabilir.

En mantıklısı servise göstermek umarım koltuk altında bulunan sensörler oynamış olsun

İkinci sensor arızası. Daha önce de bir arkadaşımızın başına gelmişti. Önemli bir şey olacağını düşünmüyorum. Servis halleder. Geçmiş olsun tekrardan.

HTC One cihazımdan gönderildi

Benim aracımda da aldığım günün gecesinde aynı arıza oluştu.Servise götürdüm bilgisayardan sildiler.Son 1 aydır araç yattı.Geçen hafta bindim tekrar aynı hata.
Aynı şeydir diye servise götürmeye üşeniyorum

Geri
Üst Alt