Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Hava yastığı hatası .

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında qLp.x tarafından paylaşıldı.

1. qLp.x

qLp.x SCW Üyesi

4
    0
    1
    Merhaba arkadaşlar Leon ' umu yaklaşık 2 ay önce aldım , 4000 km ' de . Bugün başıma canımı çok sıkan bi olay geldi . Yaklaşık 100 km yol yaptıktan sonra benzinliğe girdim , aracımı stop ettirip mazotumu aldıktan sonra aracımı tekrar çalıştırdığımda hava yastığı hatası verdi . Ne yapmalıyım ? 2 aylık bi araçta böyle bi hata anormal değil mi ? Yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim . IMG_0559.JPG

2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Sensör arızası olabilir,illa havayastıgında arıza varmış anlamına gelmez..Koltuk altlarında sensörler bulunur bir kontrol ettir derim serviste,bilgisayara baglasınlar..

Birde kendimizi üyelerimiz bölümünden tanıtırsak sevinirim..

3. qLp.x

qLp.x SCW Üyesi

4
    0
    1
    İlla servis şart mı peki kendi yapabileceğim hiç bişey yok mu ? (Yeni katıldığım için aranıza k.bakmayın tanıttım kendimi . )

4. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Kendinizin yapabilecegi birşey olamaz,bilgisayara baglatıp o sensör arızasını silecekler..(Tabi gercek bir arıza yoksa),bunun icin ücret vs almamaları gerekir..

5. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Servise gidip baktırın. Sensör, soket, kablo arızaları olabilir.

6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.801
    5.626
    113
    En mantıklısı servise göstermek umarım koltuk altında bulunan sensörler oynamış olsun

7. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    İkinci sensor arızası. Daha önce de bir arkadaşımızın başına gelmişti. Önemli bir şey olacağını düşünmüyorum. Servis halleder. Geçmiş olsun tekrardan.

HTC One cihazımdan gönderildi

8. jagatai38

jagatai38 SCW Üyesi

1
    0
    1
    Benim aracımda da aldığım günün gecesinde aynı arıza oluştu.Servise götürdüm bilgisayardan sildiler.Son 1 aydır araç yattı.Geçen hafta bindim tekrar aynı hata.
    Aynı şeydir diye servise götürmeye üşeniyorum

Sayfayı Paylaş