Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava Filtresi

SeatErzurum

Kayıtlı Üye
Mantar Filtre TaktircakTim orda Calisan Bi Abi Bana Taktirma Sorun olu Gazin Ayarini Bozar Araba Cekistrn Duser Vs Gibi seyler Soyledi bende Yaptirmadim acaba Bi sorun Oluyomu Kullanan Varmi ?? Günlerde Bicı Bıcı Günu
11fb87c6ebc77dd55c8ae5b805111725.jpg

Mantar Filtre TaktircakTim orda Calisan Bi Abi Bana Taktirma Sorun olu Gazin Ayarini Bozar Araba Cekistrn Duser Vs Gibi seyler Soyledi bende Yaptirmadim acaba Bi sorun Oluyomu Kullanan Varmi ?? Günlerde Bicı Bıcı Günu
11fb87c6ebc77dd55c8ae5b805111725.jpg
Kullanan bir sürü arkadaş var iyi montaj yapılırsa sıkıntı olmaz gaz ayarını fazla etkilemez kafam rahat olsun dersen motor ustasına götür hava yakıt karışımını düzeltir

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oylede olur sagol abi

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hava akış sensörünü açık hava filtresiyle beraber takarsanız rolanti problemi olmaz. Ses almak içinde gaza yüklenmeniz gerekmekte ondan dolayıda yakıtta artış oluyor. Agresif bir kullanımınız yoksa yakıtta da artma yapmaz.

o nasil

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt