Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hava filtresi

Eralp.T

Kayıtlı Üye
2013 seat ibiza st 1.4 aracıma açık hava filtresi taktırmak istiyorum performansla pek alakam yok amacım biraz sesi değişsin yeter :D ama internette hiçbir bilgi bulamadım yardımcı olabilirmisiniz :D

bende 2010 vardı ibiza onda kullanıyordum k&n orjınal hava filtresini hem performans hemde ses gayet iyi şekilde alıyordum alıcaksanız k&n tavsıye ederim iyi günler :)

Peki kutu ici hava filtresinde bir performans ve ses alabilirmiyiz ?? Illa acik olanlardan mi ses performansi alabikiriz ben aracimla fazla oynamak istemiyorum ama kutu ici kn hava filtrsi alabilir ses daha guzellesicekse

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kutu içi filtrelerden pek bir ses degisimi alınmıyor. Atmosferik motorlarda da hava filtresi pek performans degisimi hissettirmez.

Bana performans suan icin yetiyor hizla alakali oyle bir problemim yok simdiye kadar 130 a kadar bile cikmamisimdir fakat araci ilk calistirdigimda guzel bir tok ses gekiyor oo sesi gaza basincada yasamak istiyorum illa acik filtre takacaz yani :)

Bana performans suan icin yetiyor hizla alakali oyle bir problemim yok simdiye kadar 130 a kadar bile cikmamisimdir fakat araci ilk calistirdigimda guzel bir tok ses gekiyor oo sesi gaza basincada yasamak istiyorum illa acik filtre takacaz yani :)

Hava filtresinden dip gaz yapmadikca o tok sesi alamazsiniz. Orjinal filtreye gore ses degisir ama ne kadar tatmin eder bilmiyorum. Suan mobilim aksam aracimin filtreli filtresiz halinin videosunu yollarim size.

-Mobil-

Cok tessekur ederim oo videoyu gonderirseniz cok kararsizim ses in degisimi belli olucaksa yaptiricam ama bole kulagimi motora dayayyip sesi oyle anlicaksam hic gerek yok.

Cok tessekur ederim oo videoyu gonderirseniz cok kararsizim ses in degisimi belli olucaksa yaptiricam ama bole kulagimi motora dayayyip sesi oyle anlicaksam hic gerek yok.

Yolladım videoyu özelden.

Geri
Üst Alt