Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

hava filtresi

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Eralp.T tarafından paylaşıldı.

1. Eralp.T

Eralp.T SCW Üyesi

8
    6
    3
    2013 seat ibiza st 1.4 aracıma açık hava filtresi taktırmak istiyorum performansla pek alakam yok amacım biraz sesi değişsin yeter :D ama internette hiçbir bilgi bulamadım yardımcı olabilirmisiniz :D

2. furkanduz

furkanduz SCW Üyesi

5
    4
    3
    bende 2010 vardı ibiza onda kullanıyordum k&n orjınal hava filtresini hem performans hemde ses gayet iyi şekilde alıyordum alıcaksanız k&n tavsıye ederim iyi günler :)

3. n1say

n1say SCW Üyesi

8
    1
    3
    Peki kutu ici hava filtresinde bir performans ve ses alabilirmiyiz ?? Illa acik olanlardan mi ses performansi alabikiriz ben aracimla fazla oynamak istemiyorum ama kutu ici kn hava filtrsi alabilir ses daha guzellesicekse

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    Kutu içi filtrelerden pek bir ses degisimi alınmıyor. Atmosferik motorlarda da hava filtresi pek performans degisimi hissettirmez.

5. n1say

n1say SCW Üyesi

8
    1
    3
    Bana performans suan icin yetiyor hizla alakali oyle bir problemim yok simdiye kadar 130 a kadar bile cikmamisimdir fakat araci ilk calistirdigimda guzel bir tok ses gekiyor oo sesi gaza basincada yasamak istiyorum illa acik filtre takacaz yani :)

6. intertech

intertech SCW Üyesi

142
    81
    28
    Hava filtresinden dip gaz yapmadikca o tok sesi alamazsiniz. Orjinal filtreye gore ses degisir ama ne kadar tatmin eder bilmiyorum. Suan mobilim aksam aracimin filtreli filtresiz halinin videosunu yollarim size.

-Mobil-

7. n1say

n1say SCW Üyesi

8
    1
    3
    Cok tessekur ederim oo videoyu gonderirseniz cok kararsizim ses in degisimi belli olucaksa yaptiricam ama bole kulagimi motora dayayyip sesi oyle anlicaksam hic gerek yok.

8. intertech

intertech SCW Üyesi

142
    81
    28
    Yolladım videoyu özelden.

9. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Video yu burda da paylasirsaniz,bizde farki görmüş oluruz

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

10. intertech

intertech SCW Üyesi

142
    81
    28
    Baska forumun reklami oldugu icin acik paylasmadim. Suan yine mobilim 1 2 saate tekrar yuklerim videoyu :)

-Mobil-

Sayfayı Paylaş