Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava Filtresi Yerinden Çıkmış

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
dün sabah arabaya bindiğimde 1500 devire gelene kadar kalkışta yada herhangi bir viteste gaz pedalı titreme yapıyordu ardından servise girdim karter korumalıgından olabilir dedi daha önceden onu parçaladıgımı bildikleri için lifte kaldırıp baktılar falan sorunun hava filtresinin yerinden çıkmasından kaynaklandıgını farketti ustanın birisi sizce hava filtresi neden yerinden çıkar...

yakın zamanda sağlam bi çukura vs. girmiş miydin abi..

annem kullanıyordu belki girmiştir ama sanmıyorum çukura girince yerinden çıksın

vw testlerindeki gibi bir çukura girmesi lazım heralde:)

geçenlerde ben de çukur değil de yolu enine kesen bi yarık gibi bişiyin içinden geçtim..benim bile canım acıdı..ertesi gün bi baktım filtre yerinden çıkmış..
belki benzer bişi olmuştur diye düşündüm..

geçenlerde ben de çukur değil de yolu enine kesen bi yarık gibi bişiyin içinden geçtim..benim bile canım acıdı..ertesi gün bi baktım filtre yerinden çıkmış..
belki benzer bişi olmuştur diye düşündüm..

Montajını ıyı yapamamıssın yawru o zaman :) Ben kaza yaptıgımda fıltrem tas gıbı yerınde duruyodur:) Montaj gorkem tamamen montajla alakalı bseydır,muhtemelen gevsemıstır denk gelmıstır

Montajını ıyı yapamamıssın yawru o zaman :) Ben kaza yaptıgımda fıltrem tas gıbı yerınde duruyodur:) Montaj gorkem tamamen montajla alakalı bseydır,muhtemelen gevsemıstır denk gelmıstır

e öyle tabii yavru..
benim filtreyi 3-5sn. zorlayınca çıkıyo zaten.. :D

açıklamaktan dilimde tüy bitti hala adam gibi yere koy diyosun olm.. :D :D
bana iyilik yapmak istiyosan gidip Barbaros'tan basınç saati al bana yakın da sana.. :D

açıklamaktan dilimde tüy bitti hala adam gibi yere koy diyosun olm.. :D :D
bana iyilik yapmak istiyosan gidip Barbaros'tan basınç saati al bana yakın da sana.. :D

Olm neyı acıklıcaksın yerı kotu ıste senın kurdugun mantık baslı basına yanlıs adamlar bosuna mı Cai uretıyorlar:) ızgaradakı orjınal hava gırısını kullanan bır kısı gordum gecen cumartesı gecesı roll sırasında,1.4 160 lık scırocco da adam pipercross venom almıs ucunu dogrudan ızgaradakı gırıse baglamıs 10 numarada soguk hava cekıyo ordan.Bu arada hesabıma cık sen parayı yada barbarosa yolla ben gıdıp alırım sana saatı :D

Geri
Üst Alt