Hava Filtresi ( Trakyalı Arkadaşlar Özellikle Yardım) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Hava Filtresi ( Trakyalı Arkadaşlar Özellikle Yardım)

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında acarred tarafından paylaşıldı.

1. acarred

acarred
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Araç bakımını yaptırdım yağ ,yağ fitresi ve hava filtresi (Sanayide kendi ustama) aldıgım filtreler yan sanayi. Neyse araç perfonmasında düşme oldu gibi 3 vites de 3 devirde 60 yapıyor ve gaza yüklendikçe devir cok hızlı yükselirken araç hızlanmıyor.

Birazdan eski orjinal filtremi temizleyip geri takacagım aynı vites ve aynı devirde kaç km/h yaptıgımı paylaşırım.

Çorlu yetkili servisi orjinal hava filtresini almak istesem satıyor mu bilgisi olan trakyalı kardeşlerim ???

2. buracle

buracle
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Hava filitresi o kadar da hissedilir etkilemez ki..

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  3. Absolut

Absolut
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.407
    Ödül Puanları:
    113
    yan sanayi malzemeleri tabi kalitesine göre değişir ama senin bahsettiğin ürünlerde bu kadar farklılık göstermez ya başka birşey vardır yada sen yan sanayi diye kafana çok taktın.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. Lejyoner

Lejyoner
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    6.463
    Ödül Puanları:
    113
    Üstad 100 dolar civarında cok kaliteli KN marka acık kapalı hava filtreleri mevcut,hem hava girişi daha iyi oldugu için yanma kalitesini arttırır hemde çekişte biraz iyileşme hissedersin..

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  5. acarred

acarred
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Orjinal filtre geri taktım hiç değişme yok söylediğin gibi çok takıntılıyım :) yinede orjinal MAHLE hava filtresi siparişini verdim.

6. freesezar

freesezar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    83
    Geç gördüm konuyu benim usta da vardır başka istediğin parça yada iyi usta ararsan msj atabilirsin

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. beetle

beetle
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    292
    Ödül Puanları:
    83
    gaza basınca devir artıyor ama araba hızlanmıyor sa debriyaj balatasıyla ilgili bir sorun olabilir gibi.

8. acarred

acarred
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Sorun arabada değil bende arkadaşlar :) Takıntı yaptım yan sanayi filtre alınca kendi kendime arabamı kötülüyordum :) Şimdi sıkıntı yok.

9. KİREÇ

KİREÇ Trakya Bölge Sorumlusu

Beğenileri:
    5.148
    Ödül Puanları:
    113
    sorunun ortadan kalktığına sevindim. filtreyle olacak bir durum değil anlattıkların... gene de yardım istersen çorludan sorup soruştururum...

Sayfayı Paylaş