Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Hava Filtresi ( Trakyalı Arkadaşlar Özellikle Yardım)

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında acarred tarafından paylaşıldı.

1. acarred

acarred SCW Üyesi

56
    21
    8
    Araç bakımını yaptırdım yağ ,yağ fitresi ve hava filtresi (Sanayide kendi ustama) aldıgım filtreler yan sanayi. Neyse araç perfonmasında düşme oldu gibi 3 vites de 3 devirde 60 yapıyor ve gaza yüklendikçe devir cok hızlı yükselirken araç hızlanmıyor.

Birazdan eski orjinal filtremi temizleyip geri takacagım aynı vites ve aynı devirde kaç km/h yaptıgımı paylaşırım.

Çorlu yetkili servisi orjinal hava filtresini almak istesem satıyor mu bilgisi olan trakyalı kardeşlerim ???

2. buracle

buracle SCW Üyesi

211
    72
    28
    Hava filitresi o kadar da hissedilir etkilemez ki..

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  3. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    yan sanayi malzemeleri tabi kalitesine göre değişir ama senin bahsettiğin ürünlerde bu kadar farklılık göstermez ya başka birşey vardır yada sen yan sanayi diye kafana çok taktın.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Üstad 100 dolar civarında cok kaliteli KN marka acık kapalı hava filtreleri mevcut,hem hava girişi daha iyi oldugu için yanma kalitesini arttırır hemde çekişte biraz iyileşme hissedersin..

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  5. acarred

acarred SCW Üyesi

56
    21
    8
    Orjinal filtre geri taktım hiç değişme yok söylediğin gibi çok takıntılıyım :) yinede orjinal MAHLE hava filtresi siparişini verdim.

6. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    Geç gördüm konuyu benim usta da vardır başka istediğin parça yada iyi usta ararsan msj atabilirsin

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    gaza basınca devir artıyor ama araba hızlanmıyor sa debriyaj balatasıyla ilgili bir sorun olabilir gibi.

8. acarred

acarred SCW Üyesi

56
    21
    8
    Sorun arabada değil bende arkadaşlar :) Takıntı yaptım yan sanayi filtre alınca kendi kendime arabamı kötülüyordum :) Şimdi sıkıntı yok.

9. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.287
    4.467
    113
    sorunun ortadan kalktığına sevindim. filtreyle olacak bir durum değil anlattıkların... gene de yardım istersen çorludan sorup soruştururum...

Sayfayı Paylaş