Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava Filtresi ( Trakyalı Arkadaşlar Özellikle Yardım)

acarred

Kayıtlı Üye
Araç bakımını yaptırdım yağ ,yağ fitresi ve hava filtresi (Sanayide kendi ustama) aldıgım filtreler yan sanayi. Neyse araç perfonmasında düşme oldu gibi 3 vites de 3 devirde 60 yapıyor ve gaza yüklendikçe devir cok hızlı yükselirken araç hızlanmıyor.

Birazdan eski orjinal filtremi temizleyip geri takacagım aynı vites ve aynı devirde kaç km/h yaptıgımı paylaşırım.

Çorlu yetkili servisi orjinal hava filtresini almak istesem satıyor mu bilgisi olan trakyalı kardeşlerim ???

yan sanayi malzemeleri tabi kalitesine göre değişir ama senin bahsettiğin ürünlerde bu kadar farklılık göstermez ya başka birşey vardır yada sen yan sanayi diye kafana çok taktın.

Üstad 100 dolar civarında cok kaliteli KN marka acık kapalı hava filtreleri mevcut,hem hava girişi daha iyi oldugu için yanma kalitesini arttırır hemde çekişte biraz iyileşme hissedersin..

yan sanayi malzemeleri tabi kalitesine göre değişir ama senin bahsettiğin ürünlerde bu kadar farklılık göstermez ya başka birşey vardır yada sen yan sanayi diye kafana çok taktın.

Orjinal filtre geri taktım hiç değişme yok söylediğin gibi çok takıntılıyım :) yinede orjinal MAHLE hava filtresi siparişini verdim.

Geç gördüm konuyu benim usta da vardır başka istediğin parça yada iyi usta ararsan msj atabilirsin

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

gaza basınca devir artıyor ama araba hızlanmıyor sa debriyaj balatasıyla ilgili bir sorun olabilir gibi.

Sorun arabada değil bende arkadaşlar :) Takıntı yaptım yan sanayi filtre alınca kendi kendime arabamı kötülüyordum :) Şimdi sıkıntı yok.

Sorun arabada değil bende arkadaşlar :) Takıntı yaptım yan sanayi filtre alınca kendi kendime arabamı kötülüyordum :) Şimdi sıkıntı yok.

sorunun ortadan kalktığına sevindim. filtreyle olacak bir durum değil anlattıkların... gene de yardım istersen çorludan sorup soruştururum...

Geri
Üst Alt