Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava Filtresi Kapağını Açtımm

onurcicek

Kayıtlı Üye
Açık hava filtresi almak ıstıyodum , geçenlerde biyerde duydum kutunun kapagını ac yeterlıdır dedı açtım guzel ses hoş geliyo ama yeterlı değil bide zararı varmıdır acaba ve yakışı etkilermi ?

hadi canım kutunun kapağını açmak sesi etkiliyo mu gerçekten, öyleyse iyiymiş, biraz değişiklik olsun bari ama önce şu sorunun cevabını bekleyelim:
zararı var mıdır acaba ve yakıtı etkilermi?

bıldıgın gazdan ayagını çektıgın an blow off tarzı ses gelıyo o çok hoşuma gitti

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ama sende turbo yok o olmayabilir

o zaman bende şöyle bi yorum yapayım kapağı acık kullanırsanız cok fazla toz çekecektir yani kaputun altındaki toz olduğu gibi oraya dolacaktır

ama sonuçta açık hava filtresi bu şeklilde olmuyomu yani kullananlar ne şekilde kullanıyor?

yani tam olarak bilemiyorum ama çektikleri hava miktarının farklı olacağı kanaatindeyim

her ne kadar açık hava filtresi denilsede huniye benzer bir yapısı ve havadaki tozu süzecek bir yapısı var

bunu dedin ya la! vurdun ya yüzüme turbo olmadığını! neyse bakalım, öyle olsun... :(

yok canım neden oyle bişey yapıyım :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

yani tam olarak bilemiyorum ama çektikleri hava miktarının farklı olacağı kanaatindeyim

her ne kadar açık hava filtresi denilsede huniye benzer bir yapısı ve havadaki tozu süzecek bir yapısı var

bence pek fark etcegını sanmıyorum ya çünkü dısardıdada aynı toz var

Geri
Üst Alt