Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava Filtresi Kapağını Açtımm

kapağı açık gezmek motora sıcak hava gitmesi demektir bu da milletin soğuk hava alsın die okadar masraf yaptığı filtreler düşünüldüğünde performansa zararı anlaşılacaktır

sen kutu içi açık hava filtresi al kapağı kapat

Çok çabuk toz ve pislik toplar,ayrıca yakıtı da etkiler...

Tavsiyeleri dinle ve o kapağı kapat
Ses almak istiyorsan açık hava filtresi en iyi tercihtir tavsiye edicek olursam simotanın yağlı filtreleri iyidir ben kullanıyorum ve 3 bin devirden sonra tatlı güzel bi ses alıyorum k&n nin filtre temizleme setinide al 5-6 ayda bir temizle oldu bitti miss :)

Bu aralar bende açık hava filtresine takmış durumdayım.1.4 ibiza 100 hp için hangi ebatta açık hava filtresi almak gerekiyor bilenlerin yardımını ve marka önerilerini bekliyorum.

sen kutu içi açık hava filtresi al kapağı kapat

ama o zaman ses alabilrmiyim sonucta kapak kapalı olunca acık hava fıltresının bı anlamı kalmıyo

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

kapağı açık gezmek motora sıcak hava gitmesi demektir bu da milletin soğuk hava alsın die okadar masraf yaptığı filtreler düşünüldüğünde performansa zararı anlaşılacaktır

kışık pek bi problem olmaz sanırım

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Tavsiyeleri dinle ve o kapağı kapat
Ses almak istiyorsan açık hava filtresi en iyi tercihtir tavsiye edicek olursam simotanın yağlı filtreleri iyidir ben kullanıyorum ve 3 bin devirden sonra tatlı güzel bi ses alıyorum k&n nin filtre temizleme setinide al 5-6 ayda bir temizle oldu bitti miss :)

çok açıklayı oldu teşekkür ederim :) ne zamandır kullanıyosunuz ?

Kutuyu kapatınca kutu içi filtreden ses alamazsın! açık hava filtreside açıkta olduğundan aynı tozu çekecektir.K&N in kutu içi filtresini alırsan 3000 devirden sonra harika bi ses alıyorsun 5000 6000 devirde tüm gözler sende :p ama kapak açık olma şartıyla ;)

Kutuyu kapatınca kutu içi filtreden ses alamazsın! açık hava filtreside açıkta olduğundan aynı tozu çekecektir.K&N in kutu içi filtresini alırsan 3000 devirden sonra harika bi ses alıyorsun 5000 6000 devirde tüm gözler sende :p ama kapak açık olma şartıyla ;)

bendeki filtreyi çıkarım direk onu takabilirmiyim yoksa farklı işlemlerden geçmesi gerekıyomu?

abant dönüşü bi arkadaşın söylemiyle ilk işim kapağı sökmek oldu. ses 10 numara tıs tıs ses alıyorum... 1 ay kadar geçti derken bi baktım hararet yükselmiyor fan direk devreye giriyor. servisteki arkadaşa durumu anlattım aman abi kapağı kapatıp getir dedi. kapatıp servise gittim. söküp hava falan tuttular bazı yerleri temizlediler. iş dolayısıyla bir sonraki gün aracı almaya gittim. arkadaş bir çay bardağına yakın pislik çıktığını ve bunun nasıl olduğunu bana sordu ben de siz bilceksiniz dedim. algılayıcı mı ne varmış zarar görmemiş falan dedi. kapağı kapatışım o kapatış oldu. [MENTION=26931]onurcicek[/MENTION]

Geri
Üst Alt