Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava Filtresi Kapağını Açtımm

Hava filtresini açmak iyi bir şey olsaydı eğer fabrika çıkışlı olarak takmazlardı. Havayı çekerken içindeki pislik gün gelir ilgili bölgeyi tıkadığında zararı ve faydasını değerlendirebilirsiniz. Hatta bu konuda tecrübe etmiş bir tanıdığım var :D [MENTION=24891]KİREÇ[/MENTION]

kapağı standart filtre ile açık kullanmak tahmin edemeyeceğiniz sonuçlar doğurabilir. açık hava filtresini örnek weriyorsanız geneli yağlı tip filtrelerdir, hava geçirgenliği standart filtreye göre çok olduğu gibi tozu abzorbe etmeside çok yüksektir. ses alıcam diye aracınıza zarar vermeyin

Hava filtresini açmak iyi bir şey olsaydı eğer fabrika çıkışlı olarak takmazlardı. Havayı çekerken içindeki pislik gün gelir ilgili bölgeyi tıkadığında zararı ve faydasını değerlendirebilirsiniz. Hatta bu konuda tecrübe etmiş bir tanıdığım var :D @KİREÇ
+++ 1905

bende actım hiç bi zararını görmedim bide acık filtrede taktım ses süper hiç bi sorunu yok

kapağı standart filtre ile açık kullanmak tahmin edemeyeceğiniz sonuçlar doğurabilir. açık hava filtresini örnek weriyorsanız geneli yağlı tip filtrelerdir, hava geçirgenliği standart filtreye göre çok olduğu gibi tozu abzorbe etmeside çok yüksektir. ses alıcam diye aracınıza zarar vermeyin
yağlı filtre çok sorunlu oluyomus sanırım turbolu arabalarda kuru tip daha iyi olmazmı ? bide yağlı tıpte sesı dahamı çok alırım ? bi marka öneriniz varmı acaba ?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bende actım hiç bi zararını görmedim bide acık filtrede taktım ses süper hiç bi sorunu yok
kullandıgınız filtrenin markası nedir acaba ?

Hava filtresini açmak iyi bir şey olsaydı eğer fabrika çıkışlı olarak takmazlardı. Havayı çekerken içindeki pislik gün gelir ilgili bölgeyi tıkadığında zararı ve faydasını değerlendirebilirsiniz. Hatta bu konuda tecrübe etmiş bir tanıdığım var :D @KİREÇ
Arkadaşın cevabını bekliyorum o zaman :)

O kapağı açmak sıkıntılar yaratır,şöyleki daha kısa sürede filtre değişimi hali ile çabuk tıkanma ve çekişten düşme anlamına gelir,alacağınız küçük bir çuf sesi sizi cezbetmesin:)

O kapağı açmak sıkıntılar yaratır,şöyleki daha kısa sürede filtre değişimi hali ile çabuk tıkanma ve çekişten düşme anlamına gelir,alacağınız küçük bir çuf sesi sizi cezbetmesin:)
anlıyorum peki açık hava filtresi taksam nası olur ?

yahu ne gerek var öyle şeylere orjinal orjiinal bin arabana :)
ya araba çok sessız kalıyo biraz ses istıyorum ondan dolayı :)

Geri
Üst Alt