Hava Filtresi hakkında öneriye ihtiyacım var | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Hava Filtresi hakkında öneriye ihtiyacım var

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında Çağrı.S tarafından paylaşıldı.

1. Çağrı.S

Çağrı.S
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar, aracıma açık hava filtresi takmayı düşünüyorum bununla ilgili ufak bir araştırma yaptım. K&N açık hava filtresini gördüm daha çok konularda. Benim bildiğim 3 farklı hava filtresi var kutulu olan sistem (bu zaten aracımda olan sitem) , performans hava filtresi, açık hava filtresi ; sizce hangisiyle ve hangi markayla güzel tok bir ses elde edebilirim farkları nedir bunların ?

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal TEKNİK KOORDİNATÖR

Beğenileri:
    5.604
    Ödül Puanları:
    113
    tabi ki açık daha ii ses yaptırır..kutu içi öle istenilen boyutta ses cıkmaz...

Bunu beğendi. goku bunu beğendi.
  3. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    6.877
    Ödül Puanları:
    113
    K&N hava filtresi işini görür ilk etapta tatmin edici bir ses verir bu sesin gelmesiyle yakıt artar ara gaz basmalar çoğalır birde bulursan eğer tavsiyem komple sistem olarak alman boru ve hava filtre olarak o zaman daha sağlıklı olur

kurye ile elden teslime verildi

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  4. ACARULEZ

ACARULEZ
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    3
    orjinal filtresini degistirirseniz motora daha fazla toz gitmesine neden olursunuz buda motora zarar verir ses istiyorsaniz egsoz yapmanizi oneririm

aslankral15 ve Le10Aksaray bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş