Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava Filtresi hakkında öneriye ihtiyacım var

Çağrı.S

Kayıtlı Üye
Merhabalar, aracıma açık hava filtresi takmayı düşünüyorum bununla ilgili ufak bir araştırma yaptım. K&N açık hava filtresini gördüm daha çok konularda. Benim bildiğim 3 farklı hava filtresi var kutulu olan sistem (bu zaten aracımda olan sitem) , performans hava filtresi, açık hava filtresi ; sizce hangisiyle ve hangi markayla güzel tok bir ses elde edebilirim farkları nedir bunların ?

tabi ki açık daha ii ses yaptırır..kutu içi öle istenilen boyutta ses cıkmaz...
Merhabalar, aracıma açık hava filtresi takmayı düşünüyorum bununla ilgili ufak bir araştırma yaptım. K&N açık hava filtresini gördüm daha çok konularda. Benim bildiğim 3 farklı hava filtresi var kutulu olan sistem (bu zaten aracımda olan sitem) , performans hava filtresi, açık hava filtresi ; sizce hangisiyle ve hangi markayla güzel tok bir ses elde edebilirim farkları nedir bunların ?

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
K&N hava filtresi işini görür ilk etapta tatmin edici bir ses verir bu sesin gelmesiyle yakıt artar ara gaz basmalar çoğalır birde bulursan eğer tavsiyem komple sistem olarak alman boru ve hava filtre olarak o zaman daha sağlıklı olur

kurye ile elden teslime verildi

orjinal filtresini degistirirseniz motora daha fazla toz gitmesine neden olursunuz buda motora zarar verir ses istiyorsaniz egsoz yapmanizi oneririm

Geri
Üst Alt