Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava Filtresi Almalımıyım...

Negatif

Kayıtlı Üye
Herkese Merhabalar arkadaşlar :) başlıktanda anlaşılacağı üzere benim Leona hava filtresi almayı düşünüyorum ama nette bir kaç araştırma yaptım ve bir kaç abimize sorduk aklım karıştı kimisi boşa para verirsiniz diyor kimisi alırsın araç rahatlar hatta 5 bg artış felan sağlar diyor benim aracım Leon style paket dsg 1.2 130hp acaba kaliteli bi hava filtresi alsam sizce değermi aracım biraz rahatlarmı? beygir artışı sağlarmı? bu konu hakkında değerli üyelerimizin düşüncelerinden yararlanmak ve aydınlanmak isterim şimdiden yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar :)

cordoba tdi için kutu içi kn yağlı kullanıyorum cok memnunum.temizlemesi de pratik toz molekullerini iyi hapsediyor.
kağıt filtreler tam tutmaz.her seferinde kağıt filtrenin dolmasını bekleyeceksiniz.ama kn filtre ara ara temizlenebilir.rahat nefes alan motor her zaman cekişde farkedecektir.hırıltısıda tatlı sıkıntı yok...

Herkese Merhabalar arkadaşlar :) başlıktanda anlaşılacağı üzere benim Leona hava filtresi almayı düşünüyorum ama nette bir kaç araştırma yaptım ve bir kaç abimize sorduk aklım karıştı kimisi boşa para verirsiniz diyor kimisi alırsın araç rahatlar hatta 5 bg artış felan sağlar diyor benim aracım Leon style paket dsg 1.2 130hp acaba kaliteli bi hava filtresi alsam sizce değermi aracım biraz rahatlarmı? beygir artışı sağlarmı? bu konu hakkında değerli üyelerimizin düşüncelerinden yararlanmak ve aydınlanmak isterim şimdiden yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar :)

kaliteli bir filitre farkı hissettirecektir yanlız çok yansanayisi var ona dikkat ediniz

cordoba tdi için kutu içi kn yağlı kullanıyorum cok memnunum.temizlemesi de pratik toz molekullerini iyi hapsediyor.
kağıt filtreler tam tutmaz.her seferinde kağıt filtrenin dolmasını bekleyeceksiniz.ama kn filtre ara ara temizlenebilir.rahat nefes alan motor her zaman cekişde farkedecektir.hırıltısıda tatlı sıkıntı yok...
teşekkürler kardeşim yalnız bişey sorcam ne kadara aldın..

200 tl den başlar 1500 2000 kadar çıkar

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kn kutu içi en sağlıksi delme biçme olmadan

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracın yakıttan sonra en çok ihtiyacı olan şey sağlıklı hava akışı olduğundan kesinlikle orjinal filtrelere güvenmemek gerek. Testleri herzaman yapılır , gelen havanı. %70 lik gibi kayda değer bir kısmını kayıp verir orjinal filtreler. Oyüzden kaliteli olmak kaydı ile ki gerçekten kaliteli bir filtre için 200-300 değil de 600-700 gibi bir rakamları gözden çıkarmak gerek. Sağlıklı hava akışı ve performans için. Bol oksijenli habalarınız olsun. :)

Hava filtresinin kalitesi çok önemli uyduruk birşey uzun soluklu sıkıntı yaratır en iyisi komple yapılmış filtre kitleridir

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt