Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava filtreleri hakkında çok konu var ama istediğim cevabı bulamadım yardım lütfen :)

Güç artışı sağlamasa da gaz pedalına çok daha net ve hızlı cevap verecektir. Buda güç artışı sayılabilir bir nebze.

Ayrıca bildirmekte fayda var kullandığınız arabanın motoruna yazılım çok yakışıyor araç farklı bir araç oluyor. Bende aynı motora sahip Cordoba vardı ordan biliyorum=)
gürkan pazara o zaman hepimizin arabasını biraz güçtesti yaparsın artık

Güç artışı sağlamasa da gaz pedalına çok daha net ve hızlı cevap verecektir. Buda güç artışı sayılabilir bir nebze.

Ayrıca bildirmekte fayda var kullandığınız arabanın motoruna yazılım çok yakışıyor araç farklı bir araç oluyor. Bende aynı motora sahip Cordoba vardı ordan biliyorum=)

yazılım ve dumpvalve 10 numara olur aslında... bakalım hayırlısı :)

yazılım ve dumpvalve 10 numara olur aslında... bakalım hayırlısı :)

Ankaraya gelebilirsen senide görmek isteriz aramızda 17 MART Pazar günü açılış var.

Ankaraya gelemiyorsan istanbulda da bizim adımıza yazılım + dumpvalve yapan Distrübütör firmamız var. Oradan da çok geniş bilgi alabilirsin.

Swap Center yazılım değil donanım üzerine yoğunlaşmış bir firmadır. Aracına twin turbo + supra blok + büyük intercooler taktırmayacaksan swap centerla işin yok :D .

Ha siz yapamaz mısınız bunları dersen yaparız ama işi erbabına yaptıracaksın herzaman. Evotech yazılımlarının ankara bayiliği bizde yazılımlar 1 yıl garantili.

İmzamdaki markaların hepsini açılışta görebilirsin vaktin varsa incele bi google dan...

@Mashadov

Abi markanın yazılım olmadığını sizin reload motorsports gibi isim olduğunu anladım. Yazılımı kim yapıyo yada hangi markayı yapıyo diye sordum :)

Abi markanın yazılım olmadığını sizin reload motorsports gibi isim olduğunu anladım. Yazılımı kim yapıyo yada hangi markayı yapıyo diye sordum :)

:) Bende öyle anladım. Cevabı bilgi olması açısından Mashadov a yazdım. Bu arada hangi marka yazılımı kullanıyorlar bilmiyorum. Ama eğer MSupra gibi araçlar yapıyorlarsa Stand Alone Ecu üzerine çalışıyor olmalılar.

Geri
Üst Alt