Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava filtreleri hakkında çok konu var ama istediğim cevabı bulamadım yardım lütfen :)

1000+ diyince onlar aklıma gelio yakın çevremde var 1 tane de ondan merak ettim aklıma geldi :)

Yazılım olmadan ne yaparsanız pek işe yaramaz. Gürkan abi belirtmiş zaten. Yazılımı da bilinmedik yerler ve sağda solda yaptırmayın. Özellikle TSI motorda kendini belli eden firmalarda yaptırın. Swap center'ı ilk defa duyuyorum.
Evotech, ecufast, pschip, Rsa, megachips gibi markalar tsi motorda başarılı sonuçlara ulaşmış ve sorunsuz yürüten markalardan bazıları. Swap centerda kim nasıl ne şekilde yapıyor. Aracınızda sıkıntı olduğunda size tam güveni verecek mi. EPC yaktığında normaldir o mu diyecek. Yoksa gel bakalım mı diyecek. Bunlara dikkat edin.

Swap Center yazılım değil donanım üzerine yoğunlaşmış bir firmadır. Aracına twin turbo + supra blok + büyük intercooler taktırmayacaksan swap centerla işin yok :D .

Ha siz yapamaz mısınız bunları dersen yaparız ama işi erbabına yaptıracaksın herzaman. Evotech yazılımlarının ankara bayiliği bizde yazılımlar 1 yıl garantili.

İmzamdaki markaların hepsini açılışta görebilirsin vaktin varsa incele bi google dan...

@Mashadov

valla arkadaşların lafı ama dediğiniz gibi bi arastırma yapmalıyım ve ilk sizin dediklerinize yogunlasıyım bi cok saolun pazar gunu kesin ordayım abim :) tanısmayı cok isterim sizinlede o zaman ilk yapacagım liste basına yazılım ekliorum sonra dierlerini halledeiz hafiften :)

valla arkadaşların lafı ama dediğiniz gibi bi arastırma yapmalıyım ve ilk sizin dediklerinize yogunlasıyım bi cok saolun pazar gunu kesin ordayım abim :) tanısmayı cok isterim sizinlede o zaman ilk yapacagım liste basına yazılım ekliorum sonra dierlerini halledeiz hafiften :)

Kesin gel bekliyoruz. 1000 + Dediklerim E30 değil Nissan GT-R , İnfiniti G37S , R8 gibi araçlar oluyor =). Malesef Bugattimiz yok eğer biri aldıysada bana haber vermedi:şoför

bu gidişle Gürkan abinin yanında staja başlıcam konu neydi nerdeyız :D
:şoför

blow-off dumpvalve ibiza gibi normal dizel bir araçta güç artışı sağlar mı? yazılım vs olmadan..

blow-off dumpvalve ibiza gibi normal dizel bir araçta güç artışı sağlar mı? yazılım vs olmadan..

Güç artışı sağlamasa da gaz pedalına çok daha net ve hızlı cevap verecektir. Buda güç artışı sayılabilir bir nebze.

Ayrıca bildirmekte fayda var kullandığınız arabanın motoruna yazılım çok yakışıyor araç farklı bir araç oluyor. Bende aynı motora sahip Cordoba vardı ordan biliyorum=)

Geri
Üst Alt