Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava akiŞmetresİ

caki68

Kayıtlı Üye
arkadaşlar hava akışmetresi ne işe yarar. arızalandığını nasıl anlarız bilgi ve yaşanmış tecrübeleri aktarırsanız memnun olurum

arkadaşlar hava akışmetresi ne işe yarar. arızalandığını nasıl anlarız bilgi ve yaşanmış tecrübeleri aktarırsanız memnun olurum
bildiğim kadarıyla başıma gelen; bundan önceki aracımda alfa 156 da hava kütlesi bozuk olduğunu anlamıştım.araç ilk çalışmada anormal derecede yüksek rölanti çalışıyordu.araç kalkışlarda hantaldı.ve çok fazla benzin yakardı.parça çok pahalıydı.sadece tedavi olarak hava kütlesini söküp benzinle temizletmiştim.az da olsa etkisi oldu sonrada sattım ...

aracım turbo dizel arızası ise 10 km gittikten sonra güçten düşüyo araç 100 ü geçmiyo 3000 deviride geçmiyo tabi kontak aç kapadan sonra düzeliyo arıza kodunu önce vermiyo aç kapadan sonra arıza lambası yanıyo ve basınç düşük diyo tabi muhterem ustalarımız turbo arızası deyip gönderiyo ben hava akışmetresinden şüpheleniyom

siz yinede ustayı dinleyin elinde test cıhazı vs yokmu hava akışın deyerlerini görebilir ama şu bariz belli sizin arızanız bende bir seat ustası olarak turbo kanatindeyim saygılar:eek:

Geri
Üst Alt