Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hatalı şarj dinamosu dediler sonra direksiyon pompası oldu

SfenkS

Kayıtlı Üye
direksiyon pompası

arkadaşlar konunun evveliyatı aşşağıdaki gibi ve sorunun direksiyon pompasında oduğunu anlamış bulunmaktayız ve 2006 ibizanın da direksiyon pompası elektrikli imiş bunu yaptırabileceğim biyer bilen arkadaş var mı aramızda orjinalı 1350 tl imiş de :rolleyes: ya da başka ne yapmamı önerirsiniz? ya da böyle bu şekilde kullansam iyice bozulana kadar ana ne gibi bi zararı dokunur ki ??

arkadaşlar daha önce de açmıştım konuyu ama bu sefer kafam iyice karıştı yaa :( http://www.seatclubworld.com/mk4-2002-2008-126/sarj-dinamom-sorunlu-mu-acaba-13398/ konu burada
bu gün başka bi ustaya götürdüm arkadaşımın çalıştığı yere baktı etti şarz dinamon bozuk dedi tamir edelim dedi konjüktörü mü ne bozukmuş onu değiştirdi soun hala devam etti ne oldu dedim bakacaz neden bozulmul onu arıyorum dedi gitti geldi bilgisayara bağladık dedi sonra geldi ve senin direksiyon pompan bozuk konjuktörü gene bozdu dedi değişecek dedi kafayı sıyırdım ama direksiyon ile ilgili hiç bi sorunum yok ne bi sertleşme ne de bi dönmeme falan bende kendi ustama götürdüm o da baktı aküyü değiştir bi şey kalmaz dedi ama akü 2 yıl bile olmadı alınalı 1,5 yıl falan oldu o da pc ye bağladı bi sorun yok pompa sağlam dedi ne yapacağım ben şimdi yaa :mad:

arkadaşlar bu şarz dinamosu arızalı olsa akü ışığı yanmaz mı yaaa bende yanmıyor ve bilgisayarda da arıza görünmüyor yok mu bana bi fikir verecek???

Geri
Üst Alt