Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HATA DENGE SİSTEMİ + MOTOR IŞIĞI + LASTİK BASINÇ HATASI

iChan

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracım Seat Leon 1.6 TDI Style Manuel bu hataları alıyorum ve bir çözüm bulamadık aldığım hatalar ise ilk çalışmada araç çalışıyor fakat teklemeler ile gaz basıp çekiliyormuş gibi ve titriyor ayrıca bu söylemiş olduğum ışıklar sürekli yanıp sönüyor. Daha önce karşılaşıp yaptıran arkadaşlar var ise yardımcı olabilir ise sevinirim. Teşekkürler.

Elektriksel problem sanırım. Akü yada şarj dinamosu kaynaklı gibi duruyor.

Merhaba arkadaşlar aracım Seat Leon 1.6 TDI Style Manuel bu hataları alıyorum ve bir çözüm bulamadık aldığım hatalar ise ilk çalışmada araç çalışıyor fakat teklemeler ile gaz basıp çekiliyormuş gibi ve titriyor ayrıca bu söylemiş olduğum ışıklar sürekli yanıp sönüyor. Daha önce karşılaşıp yaptıran arkadaşlar var ise yardımcı olabilir ise sevinirim. Teşekkürler.

Sizi ilk üyeler kısmından tanımak isteriz
Servise yada iyi bir ustaya gösterin

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Sizi ilk üyeler kısmından tanımak isteriz
Servise yada iyi bir ustaya gösterin

Merhaba hocam şimdi yazdım üyeler bölümüne.

fakat ustaya gösterdim , Far sensörüm arızalıydı o yapıyor diye değiştirdi 970 tl oraya verdim ama hata düzelmedi şimdide tekrar incelemek lazım diyorlar ve araç yine 3 5 gün kalacak o yüzden araştırmak istiyorum yine böyle boş yere ücret vermemek için

Geri
Üst Alt