Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hata 324 ( Sunucu hatası alıyorum )

nedjo

Kayıtlı Üye
Selamlar.

Son 1 haftadır sitede gezerken sık sık şu aşağıdaki hata ile karşılaşıyorum. Google chrome kullanıyorum ama firefox da yapıyor diye forumlarda konuşuluyor. Yani browserdan kaynaklanmıyor sanırım. Ve sadece scw'de karşılaştığım için sizlere de sorayım dedim karşılaşan var mı acaba?

Hata:

Hiçbir veri alınmadı
Sunucu hiçbir veri göndermediğinden web sayfası yüklenemiyor.
Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:
Bu web sayfasını daha sonra yeniden yükleyin.
Hata 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): Sunucu, hiçbir veri göndermeden bağlantıyı kapattı.

yoğun olduğu zamanlarda bende de yavaşlıyo ama böyle bişiyle hiç karşılaşmadım daha..Mozilla kullanıyorum..

bu hata 3 günde 1 gibi bi periyotta bendede cikiyor chrome kulanıyorum bende

yoğun olduğu zamanlarda bende de yavaşlıyo ama böyle bişiyle hiç karşılaşmadım daha..Mozilla kullanıyorum..

Yiğit yoğunlukla alakalı değil günün her saatinde sıkça yapıyor. Smf ile alakalı olabilir mi acaba diye düşünüyorum. Forum güncellendikten sonra olmaya başladı çünkü.

Bu arada yeni mozilla yüzünden bilgisayarı kırabilirim. Tablara mouse ile tıkladığımda geçmiyor sağolsun. Sadece ctrl + tab yaparak değiştirebiliyorum.
Edit: mozillada tabmixplus çakışıyormuş tab olayını düzelttim.

Bende hiç olmadı şuana kadar. Mozilla firefox 4 kullanıyorum

bende de hiç olmadı ama dns olarak 4.2.2 vs farklı dns kullanıyor olabilir misin ?

Google dns kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım bundan dolayı. Son 1 haftadır bu hata çıkıyor. Registry sorunu mu, sunucu sorunu mu her şey olabilir offf. Ama sadece scw'de olması ilginç.

Şuana kadar birkez bile bu hata ile karşılaşmadım firefox 4 kullanıyorum. Googlede yaptım araştırmasını gözlemlediğim kadarıyla sitemizden kaynaklanmıyor büyük olasılık... Kaldı ki kaynaklansa bile hostumuz kısa süre içimde optimizasyonları yapılacak şuandaki hızdan kat kat hızlı olacak.

DNS değiştirin ve birde öyle deneyin belki dns scw hostunu çözmekte sorun yaşıyor.Olmadı birde chrome ile deneyin derim.Bende şimdiye kadar böyle bir hata bilgisi almadım.

xx

Geri
Üst Alt