Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hasar kaydi

karasel1

Kayıtlı Üye
Mrh arkadaşlar arcim sifir fr fakat kullanilmiş plaka aldim aldiğim plakaninda önceden hasar kaydi var bu bir sikinti oluştururmu araci alali 3 gün olmuştu kaza yaptim 2 ön far değişti 4500 tl hasar var 5664 e sms attim çarpma yaziyor fakat şase no tutmuyor plakayi değiştirebilirmiyiz bunun prosüdürünü biliyormusunuz

o sıkıntı olmaz şaseden hasar bakılır zaten plakadan bakmak çok anlamlı olmuyor bazen benimde başıma gelmişti baktığımız bir araçta üzerinde bile durmadık ayrıca emniyettende dilekçeyle sildirebilirisin eski hasar kayıtlarını yada kendiliğinden silinir her altı ayda bir :eek:key: Bu arada Geçmiş Olsun

kardeş ilgine teşekkürler zaten şaseden sorgulama yaptım hasar çıkıyor en iyisi böyle devam etmek

Problem olmaz...sizin aldığınız zaman belli. şase belli kendinize sıkıntı yapmayın. Dilekçe vererek sildirin.

saolun arkadaşlar eski plakanın 7 tl park parasını bile bugün ben ödedim 7 tl için uğraşmak istemedim

Geri
Üst Alt