Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Harika Bir LEON

Hayır Berkem FR da değil. FR da standartdan Mercekli farlar var :)

:D:D
alp çok iyisin :D

---------- Post added at 17:48 ---------- Previous post was at 17:47 ----------

ömerrrrr bu araçla ilgili bilgi yokmu kardeşim sadece foto koymuşsun başka birşey yok???

Megane'nın Extreme serisi gibi bişi olabilir..

Adamlar yapıştırmıştır yahu ben seatın çıkarttığı bir seri olduğunu düşünmüyorum :) . Araç Cupra yada FR da değil, bagaj kapağında leon yazıyor muhtemelen 2.0 TDI falandır. Hatta şimdi dikattli baktım 1.6 bile olabilir çünkü diskler çok ufak görünüyor.

bende jantlar hiç iyi olmamış orjinal cupra jantı 1000 kat daha güzel dururdu üzerinde ama ön tampona yaptırdığı ek çok iyi hatta ben alıcam ama bulamıyorum

volkan yardımcı olur bı ara bulmustu turkıyede yok ınternetten yurtdısından gelır anca ...

araba çok hoş eklentiler süper ama janttan sınıfta kalmış benimde hoşuma gitmedi jantlar çok basit ve çok sadee...

bence arac cok sade ama super. jantlarinin uyumu, on ve arka difuzor cok basarili.

ayrica bence aracin bu yuksekligi cok iyi, daha alcak olmazmis bence.jantlari cok buyuk cunku.
bi film, bi on panjur degisikligi ve arkaya ledli stop (yigit'inki) yapilirsa tam super olur.

Geri
Üst Alt