Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Harddisc'im uçtu...

Jerky

Kayıtlı Üye
Bugün bilgisayarı açtığımda kullandığım harici discin çalışmadığını gördüm ne yapsam banamısın demedi. İçinde 750gb kadar verim var. Servise giderse kesin formatlarlar. Servise vermeden önce bana bişeyler önerebilecek kimse varmı?

Model : Western Digital 1TB 3,5" Mybook disc

1%20TB%20(3.5)%20WESTERN%20DIGITAL%20MYBOOK%20ESSENTIAL.JPG

Erhancım iyi bir bilgisayarcıya götürürsen üstüne 3 4 format yese bile bilgilerini geri getirebilirler.Ama yinede format yemeden güvenilir bir bilgisayarcı bütün bilgilerini yedekler.100 lira gibi bir fiyata yapıyorlar zannediyorum

verileri kurtarabiliyorlar diye biliyorum Erhanım ama biraz tuzlu olabilir

Derin bir ohh çekiyorum, baya bir uğraştıktan sonra açıldı kendi kendine :) Adaptörü söktüm kurcaladım biraz düzeldi :D

Aybars, Ozan ilginiz için teşekkür ederim, Veri kurtarma işi için yıllar önce bir firmaya çalışırken laptopımı göndermiştim (sanırım 4 sene oldu) 890$+kdv istemişlerdi :D

Derin bir ohh çekiyorum, baya bir uğraştıktan sonra açıldı kendi kendine :) Adaptörü söktüm kurcaladım biraz düzeldi :D

Aybars, Ozan ilginiz için teşekkür ederim, Veri kurtarma işi için yıllar önce bir firmaya çalışırken laptopımı göndermiştim (sanırım 4 sene oldu) 890$+kdv istemişlerdi :D

inanılmaz uçmuşlar :)) benim bi bilgisayarcım var.eğer o tarz bir durum tekrar yaşarsan haberleşelim.yazın aynı şey benimde başıma geldi ve 100 lira gibi bir fiyat söylemişti.

bu arada sevindim düzelmesine Erhancım

inanılmaz uçmuşlar :)) benim bi bilgisayarcım var.eğer o tarz bir durum tekrar yaşarsan haberleşelim.yazın aynı şey benimde başıma geldi ve 100 lira gibi bir fiyat söylemişti.

bu arada sevindim düzelmesine Erhancım

Aybars o fiyatı istemelerinin sebebi harddisc yanmışı ve harddiscin içini açmaları gerekiyordu. onun içinde tozsuz özel steril oda olması gerekiyor. TR'o zaman tek onlar vardı Altunizade'de, normal bilgi kurtarma işlemi değildi ama o para olacak iş değil tabii. Patronum sordu o kadar önemli bilgi varmı dedi 1.5milyar edicek, dedim yok :D

Teşekkür ederim, inaşşalh bir daha olmaz, 3,5 attım :)

ne demek kardeşim, kurtarabilmene sewindim :)

GB başına o kadar para alırlarsa doğal.. :D :D :D

external dı galiba hdd den geçmiş olsun hadi düzeldiğine sevindim externallar genelde tak çıkar,güvenli kaldır sekmesinden usb leri çıkartılmadığı için zamanla zorun çıkarıyor ;) bu arada zamanında internal 80 gb lık bir tane maxtor kurtarmak için başvurdum mecidiyeköy de bu işi yapan firmaya 350 dolar dedi 3-4 sene önce tabi yaptırmamıştım şimdi kim bilir ne kadar ? :)

Geri
Üst Alt