Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hararet

hava sıcaklığından bahsetmedim dışardaki ortam sıcaklığı derken levent :D borunun içindeki değilde kendi sıcaklığı gibi yani :D bukadar saf olabiliceğimi düşünmedin dimi :D hadi bana öyle olmadığını söyle :D:D:D

dalgasına söyledim ya :D işi dalgaya alıyorum hep yoksa kafaya takarsak işin içinden çıkamayız :D :D :D

ne varsa sende var zaten levent puhaha

bende herşey var abi sıkıntı yok....

dalgasına söyledim ya :D işi dalgaya alıyorum hep yoksa kafaya takarsak işin içinden çıkamayız :D :D :D

bende herşey var abi sıkıntı yok....

walla oyle bızım arabalardakı bu sorunu anlamıs degıl ankadaradan merzıfona gıdyırm 300 km yolu hareret 60 da sınır oluyorm ama trafıkte gez ozellıkle 2 vıteste hemen 90 oluyo ılgınc yanı

levent abı bır sorum var sana:) bızım arabaların tavanındakı radyo antenı nasıl cıkıyor.. cevırıyorm donuyo ama tamamen cıkmıyor.

walla oyle bızım arabalardakı bu sorunu anlamıs degıl ankadaradan merzıfona gıdyırm 300 km yolu hareret 60 da sınır oluyorm ama trafıkte gez ozellıkle 2 vıteste hemen 90 oluyo ılgınc yanı

levent abı bır sorum var sana:) bızım arabaların tavanındakı radyo antenı nasıl cıkıyor.. cevırıyorm donuyo ama tamamen cıkmıyor.

walla kardeşim emin ol bende hiç uğraşmadım o yüzden pek bilgim yok ama bugün deneyeyim bakalım nasıl çıkyormuş :D

ben birşey istemiyomki onun arabası habire birşey istiyor puhaha

istesin abi... aslan besleyen yeminede, bakımınada razı olur... puhaha

müşürlerde bir sorun yok. soğuk ve yağmurlu veya karlı havalarda motor araba hızlandıkça dışardaki soğuk hava akımı yüzünden çabucak soğuyor benim altea da 2010 model benimkide aynı durumda. yazın sıcaklık 90 ve birazcık üzerine çıkabilir. ancak 90ı çok geçerse sıkıntı yaratabilir. bi sorun yok aracınızda.

var var sizde bisorun var belli puhaha ama sorun ne onu bulmaklazım çünkü normal değil 90 olması lazım :D

sıkıntı yok ya soğusun motor.. zaten istediğimizde bu değilmi fazla ısınıp şişmiyo rampalarda... puhaha kolay kolay hararette yapmaz... sen gazla onurum no heat no problem :D puhaha

bende öyle yapıyorm :) birşey olmaz inş:) bı de şu antene bı bak bakalım cıkıyor mu:)

sıkıntı yok ya soğusun motor.. zaten istediğimizde bu değilmi fazla ısınıp şişmiyo rampalarda... puhaha kolay kolay hararette yapmaz... sen gazla onurum no heat no problem :D puhaha
ya sen ne adamsın leventcim :D

Geri
Üst Alt