Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hararet Sesi

Aynı sorun bende de var, haziranda avek serviste de belirttim-tabii ozaman bu arızayı vermiyor, servise gidince arızayı varmiyor- antifirizli suyu komple yenilediler, bir ay sonra yine aynısı devam etti. Hava sıcak ya da soguk çok farketmeden motor ilk çalıştıgında hararet ibresi en alttayken yapıyor. ibre yükselince motoru stop edip tekrar çalıştırınca ikaz gidiyor. Su tankına baktım ama hizayı göremedim çünkü turuncu antifiriz boyamış yandan net hiza görünmüyor. Bende yaklaşık 200ml ilave ettim ama hala devam ediyor. Seviyeyi tank kapagını açınca üstten basıl kontrol edebiliriz? İçinde tankın tam ortasında yukarı dogru çıkan bir boru var bunun neresinde olmalı su seviyesi?

Geri
Üst Alt