Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hararet nerde?

hararet yapmadan verilen bir uyarı o. Işık yanarsa çek kenara bekle gerekirse su vs kontrol et okadar. ışık yandıktan sonra çalışır veya yola devam edersen hararet olur.

bildiğim kadarıyla ilk olarak sarı hararet uyarı lambası yanıyor. daha sonra iş ciddiye binerse kırmızı oluyor uyarı lambası. tabi önemli olan sarı yandığında durumun farkına warıp olaya müdehale etmek :) yabancı forumlardaki yazışmalarmdan birinde bir üye bu konu ile ilgili fabrikaya sorduğu soru bununla ilgiliymiş we werilen cewap araçların kolay kolay hararetli ilgili bir sorunun olmayacağı şeklindeymiş yani fazlasıyla iddialı bir cewap olmuş ama durum bu:)

tsi lara fazla basınçlı olduğu için hiç riske atmadan soğutma sistemi koymuşlar onun için hiç bir sorun çıkmaz yani bi 200 km rampa çıkmazsak

evet abit 60 ta kalıyor bu antifiriz hortumuna bağlı olan bir yerde olan değil demi?

omu hararet müşürü yanınada kapalı bir giriş daha bulunuyor sanki bir lastik tapa ile kapatılmış onun hemen sağında bulunan müşürmü?

herhangi bi tamircide değiştir bence sen değiştirme derim..en azından aracından çıkan antifirizi değerlendir

temassızlık filan varsa diye düşünüyorum o yüzden emin olamadım çok tşklr yardımınız için antifirizide yeni değiştirmiştim, peki bu gözterge çalışmadığı için araç hararete sebep olurmu? zaman zaman fan devreye girmediğinden dolayı basınç sebebi ile antifiriz kaçağı yaptığıda mevcut sanırım müşür bozuk olduğundan gerekli uyarıyı yapmıyor termostat ve fan devre dışı kalıyor olabilirmi sizce?

Geri
Üst Alt