Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hararet Göstergesi Hemen 90'ı Gösteriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anadolu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabam cordoba 1.4 signo. Yaklaşık 10 gündür sabahları motor soğukken bile kontağı çevirir çevirmez hararet göstergesi hemen 88-90 olup orada sabitleniyor. Önceden 3-4 km gittikten sonra hararet ibresi yükselirdi. Arabayı bilgisayara soktuk ama herhangi bir arıza bulunamadı diyor. Umarım başıma büyük problemler açmaz. Bu konuda yol göstericek varsa sevinirim.

güven forum kuralları gereği kendini üyelerimiz bölümünden tanıtırmısın sana zahmet

termostat müşüründe arıza olabilir..başınıza bu havalarda bişey açmazda..yazın hararet olduğunu göstermezse sıkıntı yaratabilir

Hocam bende öğle düşünüyorum . İnşallah öyledir, en azından sorunun ne olduğunu biliriz. Ama serviste bilgisayar arıza bulunamadı dediği için ben endişeleniyorum. Umarım elektronik bir arıza sırunu değildir.

arıza olsaydı hiç göstermezdi diye düşünüyorum..içinde bir problem yaşanıyodur..müşürü test ettirin

Lpg var mı? Arıza test cihazları sensör veya aktivatörleri kontrol eder, ustacıklar da alışmış, herşeyi elektroniğe yıkmaya, uymayın onlara, bu tip arızalar, mekanik kontrol ister.

aynı durum bendede var 1 kac dakıka ıcınde 90 da sabıtlenıyor.bı baktırmak lazım herhalde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt