Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

happy three friends part 2

bıdı bıdı bıdı :D

ajmd6a.jpg

35aov90.jpg

Güzel fotoğraflar ellerinize sağlık, yalnız sölemek istediğim bişey var yanlış anlamazsınız umarım.
Ön tampondaki lipin otasındaki ayakların başlarından 1-1,5 cm civarrı kesseniz lip nası durur ? Bence çok daha güzel durur bu şekilde bombeli durmakta bana göre...

Güzel fotoğraflar ellerinize sağlık, yalnız sölemek istediğim bişey var yanlış anlamazsınız umarım.
Ön tampondaki lipin otasındaki ayakların başlarından 1-1,5 cm civarrı kesseniz lip nası durur ? Bence çok daha güzel durur bu şekilde bombeli durmakta bana göre...

lipin ayakları zaten tam sıfır sekılde tamponun ıcı kesılerek ıcne dogru sokulu sekılde.yanı ortanın bombesı hersekılde oluyo yanı.tamponda ıkı delıp acıp zaten soktuk o parcaları.

Ortadan bi şekilde vida felan atabilirsen düzelir, bende düz duruyo mesela :) ayakları ortadan kestim ve ayakların içlerinden tampona vida attım...

Hepside on numara maşallah sahipleri gibi kazasız sürüşler..

ewt senınkı daha duz duruor resımde bakınca gordum.

makinalar güzelmiş beee maşşallah :) bir jant birde cupra ön tamponum eksik ondan sonra geliyorum ankaraya beyLer :D

Geri
Üst Alt